otopljen adapter svjetla

Autor toncek, 16 Siječanj 2014, 08:40:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

toncek

bok ekipa jutros idem da cu prominit zarulju od prednjeg fara kad vidim da mi se adapter skroz otopio sad zbog cega je to?mozete li mi pomoci.p.s moj unic ima inace one okrugle zarulje balonke takozvane.a ja sam ih mako i stavio h4.

alfaomega

To bi ti se isto dogodilo i da imaš stare žerulje samo kaj ti ove vuku malo više struje pa ti se je prije dogodilo, niš ne brini promjeni konektore i to ti je to gas!

draĹžen.os

Baš tako kako je kolega napisao,godine čine svoje plastika ostari od temperatue pa se istopi ili popuca.
NaÄ'eÅ¡ novi konektoe i zamijeniÅ¡ i to je to. :formula:

toncek

ok evo kupio sam novi 25kn popodne cu ga staviti hvala na informacijama.

toncek

nikad ne prestaju problemi s autom jucer sam digao haubu a u autu ulje na teskom minimumu a i nestalo i vode.bemti popizdih glavu sam radio u 6mj i sve je bilo ok osim potrosnje ulja jer nisam nis radio osim ravnanja glave.znaci ni ventile ni gumice ma nis.a voda je uvik bila ok.sad i vodu trosi ajme a ulja takoder da ne spominjem mislim da vrime je opet za radove.ali sto ubacit dr.motor ili generalka?

Miki

Citat: toncek  u 19 Siječanj 2014, 11:44:09
nikad ne prestaju problemi s autom jucer sam digao haubu a u autu ulje na teskom minimumu a i nestalo i vode.bemti popizdih glavu sam radio u 6mj i sve je bilo ok osim potrosnje ulja jer nisam nis radio osim ravnanja glave.znaci ni ventile ni gumice ma nis.a voda je uvik bila ok.sad i vodu trosi ajme a ulja takoder da ne spominjem mislim da vrime je opet za radove.ali sto ubacit dr.motor ili generalka?
Ako uspijes naci drugi motor,trebao bi jeftinije proći nego da generalku ideÅ¡ raditi.  :papa:
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2

toncek

da ali sto cu dobiti.ko zna kakav je taj motor sve je to loto

alfaomega

#7
StaviÅ¡ sve na papir i podvučeÅ¡ crtu i joÅ¡ jedamput odvagneÅ¡ ispalo bi da se bolje isplati uzet drugi motor kod kupnje gledaÅ¡ ako je moguče da auto bude iz kojeg je motor čim mlaÄ'i i s čim manje kilometara i to ti je to  :formula:

Miki

Lijepo ti je čovijek objasnio,ako je samo do glave/ventila/gumica to je +/- 1000kn a ako naletiÅ¡ na neki dobar motor za manje love makar opet neznaÅ¡ kako je vožen. Sve zavisi ustvari koliko si spreman investirati u auto itd itd.  :cafe
Alfa Romeo Giulietta 2.0

ex Tipo 1.4 i.e x2,Tempra 1.6 x3, 1.9D, ex Marea 1.6 16v x2

zeus

Ja sam svojevremeno davao svoj 1.5 za 150 eura sa strujom. Kad su ti auti i takav problem u pitanju, svakako ti se više isplati uzet drugu mašinu.

Prije godinu dana se meni razletilo sve na Roveru i nije bilo druge nego radit generalno ili uzet drugi motor. Na blef sam uzeo drugi motor i to iz Trogira tako da sam uzimao mačka u vreći i to za 4 puta viÅ¡e novaca nego Å¡to doÄ'e maÅ¡ina za una. Na sreću ispalo je odlično. Ne možeÅ¡ vjerovat da će te baÅ¡ svako zaj***.

Javi se malo kolegi sa foruma, ima odličan trade count pa ti je barem to s neke strane 'garancija'

http://fiatisti.hr/forum/index.php?action=profile;u=6050

toncek

a neznam nisan pametan uostalom dilema je lik koji mi je radia auto da nije mi stizao gavu nakon par tisuca?e sad dali je u unu potribno stizat glavu nako sto prijede 1000km npr.jerr auto je sve ok bilo donekle i odjednom poceo gubit vodu.p.s ulje je trosio radi tog sto nisam gumice radio ni ventile.al nedim nista znam da sam ih morao mjenjat.

toncek

bio sam danas u ovlastenog i poceli mi bubat cifre za ful generalku kazu klipovi da kostaju samo 5000kn haha pa ja kazem uno nevalja skoro toliko a sad kazu kad otvorimo motor znali bi sto kako.nezz nemam vise volje ulagat u to auto uvik nesto zeza na tom autu.?