Benzina u ulju motora

Autor arktur, 01 Travanj 2014, 13:27:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

arktur

Uno 45 fire , 1991g.
Pojavila mi se benzina u gorivu,  već je to na Å¡ipki ulja iznad maximuma :facepalm:.
Može li mi netko savjetovati, što napraviti, što bi moglo biti uzrok tome ?
Od promjena u radu motora primjeti sam jedino da ne prima gas trenutno, prvo se na trenutak zaguši. Nema gubitka snage motora. Benzina se osjeti i na auspuhu.
Negdje sam pročitao da bi problem mogla biti pumpa goriva ?
To bih joÅ¡ i podnio, ovo ostalo Å¡to zahtjeva otvaranje motora ne bih :Ä'izs:..

franjo-fritz

Pošto imaš benzina u ulju znači Da nesagorjeva .tj.previše benzina u sistem ubrizgavanja dobiva.pošto je kod tebe frgazer najvjerovatnije da se mali rastelao pa ga zaljeva.ili pak propusta koja membrana ..pošto imaš benzina u ulju postoji polako mogućnost da ti ispere lezajeve na radilici i onda je amen.
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

arktur

Po tebi je problem u karburatoru ?  Zar ne bi bilo problema u radu motora zbog prevelike količine goriva u smjesi. I puno se goriva nalilo u karter, barem 1 litra a nije se puno vozio ..

the-rider

ima mehanicku pumpu goriva na motoru?
zna ona propustiti
ili karburator prelijeva
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

fiatuno

pumpa goriva pumpa umjesto u karb u karter kroz membranu
Ako me netko treba 0915445360
Dijelovi su u linkovima ispod cijene eto dam da prodam najmanje moguce 
https://www.facebook.com/TheDSMotorsport

arktur

Bio sam kod meštra, otkrili smo da je trokirala jedna svjećica. Kaže da ne vjeruje da je do pumpe goriva jer bi bilo problema sa napajanjem karburatora benzinom.
Auto sad radi besprijekorno, proÅ¡ao je i tehnički jučer, iako je bilo problema s plinovima.   
Pitanje je jeli uopće moguće da se benzina slijevala u ulje zbog neispravne svjećice ?
Opet, nekao mi se čini glupo mjenjati pumpu goriva ako auto dobro radi ?
Sad bi trebao promjeniti ulje a bojim se da će ga opet puniti benzina   :kmeee