Svjetla

Autor Fiat1.6, 04 Rujan 2015, 19:35:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fiat1.6

Pozz ekipa evo ovak danas su mi zgorili osiguraci od svjetala kad sam prikopco prikolicu,zamjenio sam ih i naso se problem ne svjetli mi zadnja lijeva pozicija,prednja desna pozicija na tablici desno svijetlo i armatura i ona lampica na armaturi za svijetla sad sam nabrojo toga preko glave svi su osiguraci citavi a i dalje ne svijetli nema opce struje na zicama kad sam ispitivo jel imo ko slican problem ili neku ideju sta bi moglo biti svaka pomoc dobro dosla

crev1986

Mislim da bi ti autoelektricar mogao vise pomoc nego forum , sta ti kazes ?

Fiat1.6

Ima i ovdje pametnih decki

crev1986


draĹžen.os

Provjeri još jednom instrumentom taj osigurač ako je on ispravan onda provjeri kontakte u ležištu osigurača. Ako struja dolazi do osigurača a osigurač je ispravan, struja treba ići dalje prema potrošačima.
Znači provjeri odlaz sa osigurača ako i tu ima struje onda prati tu žicu gdje ide dalje dok ne naÄ'eÅ¡ gdje problem,može biti da je žica izgorila i izgubila kontakt. :tres:

Stilo M

Citat: dražen.os  u 04 Rujan 2015, 22:14:22
Provjeri još jednom instrumentom taj osigurač ako je on ispravan onda provjeri kontakte u ležištu osigurača. Ako struja dolazi do osigurača a osigurač je ispravan, struja treba ići dalje prema potrošačima.
Znači provjeri odlaz sa osigurača ako i tu ima struje onda prati tu žicu gdje ide dalje dok ne naÄ'eÅ¡ gdje problem,može biti da je žica izgorila i izgubila kontakt. :tres:
Sve sta je kolega naveo probaj..drugo nema sta :ok:

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Virago

Po opisu je i dalje osigurač!

pudic

provjeri prije i poslije osiguraca,ako nema struje vjerovatno ti je probila zica neka

Fiat1.6

E ovak kaj se desilo ja raskopo sve oko volana i otpustio vijke od osiguraca dole upalim svjetla kad ono vidi cuda sve radi :tres: neznam kaj se opce desilo sve vratim nazad i normalno sve radi

Stilo M

Citat: Fiat1.6  u 08 Rujan 2015, 20:13:15
E ovak kaj se desilo ja raskopo sve oko volana i otpustio vijke od osiguraca dole upalim svjetla kad ono vidi cuda sve radi :tres: neznam kaj se opce desilo sve vratim nazad i normalno sve radi
haha
bito da radi :)
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Fiat1.6

Do sljedeceg puta bar znam kaj je skini sve i vrati i sve radi  :rofl :rofl