Fiat tempra 1,9d pitanja

Autor CrimsonNox, 01 Ožujak 2017, 22:44:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

CrimsonNox

Evo da otvorim sebi jednu temu da mogu postavljati pitanja koja me muce jer sam laik sto se tice auta. Evo za pocetak ubrzo imam registraciju pa da promjenim sve filtere. E sad me zanima gledam na auto kresi filter goriva Comline EFF007 44kn, Fram P4183 76kn, ima bosch sa separatorom vode bez senzora i bosch sa separatorom i senzorom oni su 90ak kn. Koja je vasa preporuka i savjet koji da kupim.

Stilo M

Ni sa ovim od 44kn neces pogrijesiti
Novo je novo
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

gandi

Bosch ili Fram. Nisu cifre 440 i 900 kn pa da je neka drastična razlika.
--->>>    click here      <<<---

SEB

comline su ok filteri i nisu skupi
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

CrimsonNox


CrimsonNox

Evo imam sad problem, posudio prijatelju auto i udario ga je, puknuo branik nema velike stete. Malo se udubio blatobran... Sad me zanima di mogu nac polovni prednji branik u Splitu i okolici i da li pase sa tipa na tempru jer cu vjerojatno prije pronaci za tipa, te kako se okvirno krecu cijene?

gandi

S tipa ne pase.
Branik od tempre ti je od nekih 100 kn na dalje.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

CrimsonNox

Fala ti, pogledat cu danas kod ovoga u stobrecu, ako ne onda u dugopolje.

CrimsonNox

Branik sam zakrpao, jer nisam uspio nac u boji auta. Ispalo je odlicno, iznad ocekivanja. Prominio sam ulje i filtere. Filteri su champion. E sad me zanima prosle god sam uzeo remen alternatora continental i cvili mi od prvog dana, zategnut je skroz. Prominio sam i servo pumpu po preporuci mehanicara jer je dobila lufta ali ista situacija. E sad mi ovaj kaze da bi trebao uzeti ravni remen da on nece cviliti, ovaj je nazubljen. Koja je vasa preporuka koji da uzmem? Tehnicki sam prosao bez problema ali me iritira taj cvilez svi gledaju kad palim auto :badtaste10:

CrimsonNox

Evo uzeo sam remen, dat cu da mi se postavi za vikend vjerojatno i sad gledam dimenzije ovog proslog i novog. Prosli je bio 5x915 a ovaj je 10x650 sad cemo vidit kako ce to funkcionirati.

topolino

sta nebi trebala oznaka znaciti širina x dužina. po tome ovaj drugi je širi, a kraci
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Tihich

Ako si dobro napisao ovo je velika rezlika izmeÄ'u remenja

CrimsonNox

Je Å¡iri a kraci. Tako mi je on izlistao tamo na kompu. Znaci stari je bio 5PK915 a novi AVX10x650 kataloski broj.

U krese preko interneta kada upisujem pretragu po kataloskom broju za oba remena pise da pasu sad nez kako ce se to montirati.

topolino

Moguce da je jedan za model bez serva, drugi sa, ili nekakva kombinacija sa klimom
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Memphis

Kupio si krivi remen. Taj novi koji si kupio je remen servo pumpe.

Stari je od alternatora