Tipo par pitanja

Autor FranZ, 10 Studeni 2020, 13:24:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Boxer

Zadnji most, ležajevi odu ko na puntu i 145/dedra i ostali pa kotači stoje u koso, limarija definitivno za provjeriti, mastan motor, ako je 1.1 fire onda stanje u posudi rashladne tekućine
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Ne kupuješ taj auto kao prvi i jedini auto u familiji.
Mije mišljenje je da prvo gledaš samo i isključivo lim, ostalo se da jednostavo složiti.

I da, zadnja vrata su plastična, i često puknuta, strgani dosjedi panti, amortizera itd

FranZ

bez brige, jasno mi je da je to u početku samo projekt a ne korisno vozilo, imam već raznih krama pa sam se naviko  :flag:

Vidit ću malo ako se pojavi nešto zanimljivo pa odlučim za dalje

boresky

Ako nadjes Tipo 3 Doors, od mene imaÅ¡ desno zadnje staklo gratis jer mi je ostalo od rezerve!  :wink:
Imao sam ga 5 godina, 1.4 motor he, auto je bio mila majka, sve najbolje o njemu!
OK, ja sam ga kupio od dečka koji je bio drugi vlasnik, pr i u RH jer je dosao iz Belgije.
Dakle, limarija je bila zaista dobra, jedino što je procvalo su kraljevi pragova, ostalo dobro. Motor je imao 138 000 i radio je kao sat, suh i uredan, struja bez ikakvih problema. Potrošnja na auto putu 120 km/h sa prestizanjem je bila okruglo 6 litara, po gradu 9-10(imam Punto 55 par tjedana i troši 8,pa vidi)
Išao u Francusku s njim, ono, bez da je stucnuo. I bio je model sa siberom i podizacima stakala, nit centralno zaključavanje, nit servo volana nit klimatizaciji.
Zadnja stakla su ti fiksna, Å¡to je bas steta po meni.
Od Punta je puno bolji auto ako govorimo o podjednako ocuvanim/odrzavanim autima.
Više mjesta, manje buke...
+ ko ne maze,taj ne vozi +