Kupovina Lancie Y

Autor Gillet, 22 Travanj 2018, 16:16:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 8 Gosti pregledava ovu temu.

Gillet

abumo pričekali da se joÅ¡ nekay kilometara nabere,, možda i padne,, nadam se barem,, žene se ne vozi ko na rallyju,,pazi kad Å¡alta.. kad sam ju ja vozil po autoputu , pri 90 kmh jw potroÅ¡nja bila  oko 4,2-4,5 l ,, to mi se činilo oki... no,, ko čeka -dočeka,, tnx na info

Tooutman

Probaj od čepa do čepa tankat i koliko je km bilo. Tak da se vidi ko tu koga j....  :drive:
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Gillet

sutra gospoja dobije plaću pa se bu tako i postupilo...

gandi

Instaliraj si Drivo na mobitel i vodi evidenciju.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Gillet

primjetih  u zadnje vrijeme da u vožnji lancia malo podrhtava,, ko da bi skoro neprimjetno motor trokiral,, sad je na 1600 km,,,a ponekad, ne uvijek, osjetim i malo miris benzina prilikom prvog paljenja,,,,,,dal je nakon četiri mjeseca doÅ¡lo vrijeme za posjetu servisa?

Mike20

Naravno. Nemaš kaj razmišljati, auto je pod garancijom

Gillet

 ak se ne varam, ovinavedeni simptomi ukazuju na lambda sondu.... jel se ta sonda Å¡tela  ili se mijenja ,, nisam upućen... :zbunj:

Danielg

da, izgleda da je lambda sonda, vidiš sad kad se sjetim, spominjao si povećanu potrošnju... mora da te zeza od prvog dana...

Poslano sa mog Power 3S koristeći Tapatalk


Gillet

a niš,, bum posjetil prikratkog,, tam je i kupljena a i najbliži mi je,, makar,, ne čuh dobrih stvari o tom servisu...

Danielg

Ma bilo koji servis osim Bertola u fiatovoj mreži izaziva nagon za povračanjem, ali lambda je toliko trivijalna stvar da ne vidim način kako mogu zaje...

Poslano sa mog Power 3S koristeći Tapatalk


Gillet

sve se može,samo je volja bitna,,,,

Gillet

totalno sam zbunjen,,, prije 20 min odlučil do lidla po sladač,, uzel lanciu iz garaže,, ko da to nije ista lancia,, vuče ko blesava,, potrošnju na instant cnsuption nisam mogel dić prek trinaest litri, a ,velim, ide ko stekle sani,,6,9 mi ispal prosjek na tih 4-5 km, a nisam ju šparal namjerno,,,,nekaj se tu zblesalo skroz,,, :zbunj: :ljut6: :zbunj:

Gillet

zaboravih,,kad bi ju prije koji dan tak stisnul, potroÅ¡nja je iÅ¡la do 18 l....i ima  li neki gumb ala edit post? tnxxx

Danielg

ooo, može ona na trenutnoj do 25 litara🤣, vjeruj mi. Al svejedno trebaš do servisa, ne smije auto tak varirati ponašanjem. Iako sam primijetio da kad je klima ugašena, vani friški noćni hladni zrak da ide ko metak, ali mislim da su svi atmosferci takvi...

Poslano sa mog Power 3S koristeći Tapatalk


Tooutman

Garanciju imas. Idi im malo zagorcavat zivot u servisu :)

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699