Punto 1 ne baca vodu za Å¡ajbu

Autor Nikic, 04 Srpanj 2015, 20:54:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mihajlo90

Kako bi tu posudu mogao skinuti i popraviti ? Nekako mi se čini nepristupačna ?

Zahvaljujem !

Nikic

Moraš skinuti lijevi kotač, na dizalicu ga digneš, imaš jedno 8 križastih šarafa, odsarafi skineš blatobran taj unutarnji i vidjet ćeš bijela posuda ima jedan saraf 13 ili 12 i odozgo ispod haube sa strane saraf isto na njemu je urezana crta tako da prepoznaš da je za posudu i skineš otkopčaš kontakte i ostalo sam iskoristi maštu :) ;)

Seen..

Just a Black Snail

Mihajlo90

Hvala legendo na pojašnjenju. Još mi reci kako da naredim brizgaljke stražnje da raspršuju a ne da curi mlaz pokraj te kako ih podmazati jer nekada zna zaštekat ?

Hvala !

Nikic

Nema problema i drugi puta. :)
Nisam u potpunosti razumio pitanje ako misliš za nastelat mlaznicu u neki smjer to ne možeš, fiksno je. A ako ti slabo izlazi probaj očistiti crijeva koja vode do žanje sajbe ak i dalje ne valja onda ti je do pumpice vode koja je na posudi vode jer ona pumpa i za prednja i zadnja stakla vodu. A sta zašteka?

Seen..

Just a Black Snail

Mihajlo90

Pa prednja radi ok, a zadnja koda nema snage raspršiti jače tekućinu pa mi se sve slij niz vrata gepka a staklo suho i nekada zna zatekat brisač pa ga moram ručno malo pomaknit i onda radi.

Nikic

Mijenjaju zadnji motorić brisača i očisti raspršivače

Seen..

Just a Black Snail

Sen

Kada tocim vodu za pranje stakla pusta mi negdje,ne odmah ali kroz par sekundi pocne curiti ispod auta.
Kako doci do te posudice da pogledam jel probusena ili se odvojilo sta?

Nikic

Pise ti tu. Pogledaj malo.

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail