Punto mk1 daljinsko zakljucavanje

Autor Josip997, 13 Studeni 2015, 19:24:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Josip997

Sta bi mi tribalo za ugradit daljinsko centralno u Punta koji to nema tvornicki?

franjo-fritz

Modul, 4 motorica,,,c-mol halo,,,,, komad motorica 50kh modul dalj. Cent 120kn
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

cvike19

moras za pocetak razlikovat daljinsko i centralno
imas li original centralno ?

pomoc cemo ti da to napravis...nije tesko

TOMMYmk1

Slićno i mene zanima imam centralno kak daljinsko složiti videl sam da se može kupiti daljinsko samo se spoji  :82:

Josip997

Hvala svima kad stigne daljinsko sa ebaya javin bude li problema

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk


cvike19

nades zice ispod volana koje vode u vrata
i zakljucavas i otkucavas auto i ispitujes(bockas) jednu po jednu zicu
kad skuzis koja zakljucava a koja otkljucava to ti je sve
nakon toga samo moras nas od kud ces uzeti stalan + i - za napajanje modula od daljinskog
sa modulom ces dobit par shema kako se on sve moze spojiti
ovisno dal imas centralno na zrak, dal imas dva primarna motorica ili samo jedan itd

Sen

I kakav je ishod bio jesi uspio da se i ja poigram oko toga ako se moze ?   :formula:

Josip997

Update, spojeno sve kako je objasnjeno ovde na forumu i hvala deckima. Radilo je sve bez problema skoro 2 mjeseca i sad u zadnje vrime mi trokira cila struja. Znaci kad je daljinsko spojeno radi sve normalno dan dva i onda mi 2-3 dana ne radi ni radio ni unutarnje svitlo ni sat unutra, a kad istekam daljinsko sve radi okej. Zice sve provjeravane vise puta, tako da mi se cini da je do daljinskog ali neznan...

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk


Skoda90

Ja sam se isto raspitao za ove jeftinjare sa ebaya za 50kn,i vecinom su pozitivni komentari.Jedan lik se samo zalio da ne moze sa vece udaljenosti otkljucavati...
Budem i ja narucio,recimo kineski alarm za skuter sa ebaya mi je crko nakon par mjeseci  :neznam:

Baso_1990

lako se rjesi daljinsko da otkljucaje sa vece udaljenosti