Punto Mk1 Dize okretaje sam od sebe?

Autor nasc, 13 Siječanj 2016, 00:18:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

nasc

Radi se o modelu Punto mk1 99god. Sam od sebe poludi i digne okretaje na 2/3 tisuce. U pravilu nakon gasenje i ponovnog paljenja nakon nekog vremena stvar normalno radi do sljedeceg ludila.

Koliko sam nesto malo procitao problem bi moga biti u senzoru temperature rashladne tekucine ?

Unaprijed zahvaljujem na korisnim informacijama.

2mario2

Može ti bit i motorić ler gasa, pa podivlja nekad... Za drugo neznam Å¡to joÅ¡ može bit uzrok jer kad je meni dizao i spuÅ¡tao okretaje Bravo promijenio sam motorić, sviječice, kablove i bobinu (ćak mi se ćini da je u kablovima bio problem ili bobini, neznam viÅ¡e)... Najbolje je ako imaÅ¡ koga da ti posudi te dijelove, pa da isprobavaÅ¡ dok ne naÄ'eÅ¡ točno di cvika tak da ne kupujeÅ¡ jedno i ispadne drugo itd...

crev1986

MOtoric ler gasa mozes ocistit wd-om , sumljam da je senz temperature posto meni na puntu je bio riknuo i on i termostat nije imao nikakve nus pojave osim sto nije dizao temperaturu , al i to smo rijesili s kartonom  ;D

ALFA145QV

Može bit motor minimuma a isto tako i indikator/senzor temperature.

Meni su se desile obje situacije. Prvi put sam mjenjao motorić, pa mi se nakon 2 godine
desilo opet isto. Opet mjenjao motorić, ali simptomi su se samo lagano ublažili  :82:.
Rekao mi frend da mjenjam senzor temperature, pa sam vratio stari motorić i stavio novi senzor.

Stvar se riješila :nod:.
Alfa 145QV...Fiat Seicento Sporting ... Fiat Tipo  1,4 16V

vlatko11

I ja imam isti problem.
Promjenio motorić lera situacija ista.
Neznam,probao isključit senzor temperature )ištekao kabal sa njega),te mi se upalila lampica za ubrizgavanje na tabli,dok je motor bio hladan bilo ok,a kad se zagrijao motor okretaji na leru se popeli na 3000.
Dali bi moglo biti da se u ajd da kažem karburatoru i oko tog motorića lera nešto zaglavljuje ili ti senzori temperature tako reagiraju kad krepavaju?
Ili sam baksuz pa kupio neispravni motorić lera,pošto sam kupovap polovni.

nasc

Hvala svima na sugestijama. :resp

Zamjenio sam danas motoric ler gasa pa javim da li je problem rijesen.

Pozdrav.

nasc

Za sada situacija dobro izgleda. Nakon ugradnje drugog motorica nije se ponavljalo divljanje okretaja.

Zahvaljujem svima jos jednom.


Ps. Magneti Marelli made in swiss me dobro nasmijalo  :lol

Sada mali prede ko Svicarska urica  :laughting:

Mihajlo90

Pozdrav,

i meni se počelo neÅ¡to slično dogaÄ'ati a to je da mi okretaji kod paljenja skoče na 2000 o stoje oko minutu i onda počinju u leru varirati od 1500 do 2000 u intervalima 1 sec. Å to bi mogao biti uzrok tome ? Auto je Punto 75

Hvala !

Memphis

Vakum crijeva ili motorić ler gasa ...

vlatko11


franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mihajlo90

Hvala, probat ću to promjeniti. To mi se počelo dešavati nakon promjene svječica.

Mihajlo90

Promjenio motorić ler gasa i opet isto :-(  Å to dalje ? Mislim da mi pravi čak i prebogatu smjesu jer se osjeti dok radi nesagoreni benzin.

Hvala !

topolino

Cjevcice od vakuuma i jedna ti ide na MAP koji je iza motora. Crna kutija pored kucista filtera na karoseriji.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Memphis

Citat: Mihajlo90  u 13 Prosinac 2016, 15:09:19
Promjenio motorić ler gasa i opet isto :-(  Å to dalje ? Mislim da mi pravi čak i prebogatu smjesu jer se osjeti dok radi nesagoreni benzin.

Hvala !
A kakav si  motorić stavio?