Punto Mk1 Dize okretaje sam od sebe?

Autor nasc, 13 Siječanj 2016, 00:18:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mihajlo90

Stavio sam neki Poljski jedini koji je bio. Isključio sam cjevčicu od Maf senzora i sada okretaji su u normali ali motor trokira i smrdi užas na auspuh. Koliko košta MAF senzor ? Možda je do njega....

Memphis

#16
Nemoj kupovat dijelove dok ne provjeriš sva vakum crijeva. Imas još jedno kratko koje ide na regulator pritiska goriva. Isto tako još jedno koje ide sa EVAP ventila.

I taj motorić kaj si kupio je pitanje jel dobro zatvara jer obično su ti zamjenski ***.

Usporedi gljivu starog i novog motorića i vidi jel ima razlike

Mihajlo90

Gljiva je potpuno ista. Koliko informativno doÄ'e novi senzor ako bude da je do njega ? Crijeva najbolje skinuti i onda vidjeti dali puÅ¡taju gdje ?

Tnx !

Memphis

Ne znam. Tog imaÅ¡ na otpadu za Ä'abe. Pa vidi kakva su crijeva da li su propala i da li puÅ¡taju negdje jel imaju rupu di, skini i provjeri.

topolino

Punto nema MAF nego MAP.  Provjeri sva gumena crijeva i resetiraj ECU skidanjem kleme na pola sata. Upali motor, ali prije spajanja klema provjeri sve konektore dali su sjeli kako treba. Kompjuteru ce trebati nesto voznje da podesi parametre i prilagodi se.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mihajlo90

Probao sa posuÄ'enim map iliti map senzorom i opet isto. Cijev njegova je ok. :-(  Gdje dalje ići ? TakoÄ'er, resetirao ECU.

Memphis

Jel tebi auto kad ga upališ radi na 2000 okretaja ili skakuće sa 1500 na 2000 svake sekunde? Saznaj koji motorić ler gasa si kupio ... marku


Mihajlo90

Sad mi s novim diže i više. Točan motorić je: Akusan LCC 2136 i ima ovaj broj: 9945776.

Memphis

Ta gljiva ti dobro ne zatvara zato imaš još veće okretaje. Izmjeri šublerom donji dio gljive do onog ruba kod starog i novog pa vidi jel isti promjer. Ako nije .. onda zamijeni gljive sa starog na novi motorić

To ćeÅ¡ napravit tako da spojiÅ¡ motorić na njegov jack (ne montiraÅ¡ ga nego samo spojiÅ¡ na struju) i upaliÅ¡ kontakt te ga odmah ugasiÅ¡ ... nakon nekoliko sekundi će motorić počet gurat gljivu van ... ti je lagano napni prema van i tak radi dok ne iskoči gljiva ... isto tako na starom. Prebaci sve sa starog, gljivu feder, zaÅ¡titu i gumici ako je dobra (a sigurno je jer je ova nova 2 x tanja od originala). Postupak vraćanja je isti. Usarafi gljivu (samo jednu lozu) u motorić lagano samo krug  da poprimi. I postupak je isti sa kontaktom samo stišćeÅ¡ lagano prema unutra. Kad zamijeniÅ¡ gljive namontiraj motorić ali nemoj odmah palit auto. Nego daj kontakt i ugasi ga i sluÅ¡aj dok motorić odradi. Tako dva puta i onda ga upali pe ćeÅ¡ vidjet Å¡ta si dobio.

Mihajlo90

Ok, hvala ti prijatelju. Probam pa javim :)

Mihajlo90

Za što je ona plava žica što ide u posudu s lijeve strane crne boje blizu svjetla ? Spaja se s druge strane u motor ali s debljim crijevom koje je koliko vidim napuklo pri kraju gdje je šelna.... ? I dali je moguće da su kablovi od svjećica zamjenjeni pa da *** tako ? Map senzor nije 100 % jer kada je on spojen sagorjevanje je dobro. Samo okretaji divljaju oko 2000.

Hvala !

Memphis

Citat: Mihajlo90  u 15 Prosinac 2016, 16:16:56
Za što je ona plava žica što ide u posudu s lijeve strane crne boje blizu svjetla ? Spaja se s druge strane u motor ali s debljim crijevom koje je koliko vidim napuklo pri kraju gdje je šelna.... ? I dali je moguće da su kablovi od svjećica zamjenjeni pa da *** tako ? Map senzor nije 100 % jer kada je on spojen sagorjevanje je dobro. Samo okretaji divljaju oko 2000.

Hvala !
To ti ide od EVAP ventila. Povratne pare benzina. Ako ti je puklo zato ti i divlja. Upali ga da radi pa začepi rukom budeš videl da se bude smirio. Promijeni to crijevo ... i problem riješen.

Nemoj prtljat po ostalom ... ovo ti je vjerojatno problem. Moguće je sad da će te novi motorić zahebavat ali onda nakon što pokrpaš crijevo ako budu okretaji visoki vrati stari motorić pa onda probaj.

Mihajlo90

Upravo probao i ništa, isto. Gdje je ono treće vakum crijevo ? Na što se spaja ...

Tnx !

Memphis

A kaj si probao? 

http://2.bp.blogspot.com/-js0S318yU4M/TqdxuQh35GI/AAAAAAAAAII/hGJWu0Rxwwo/s1600/Foto0248.jpg

desno ovaj metalni šeširić koji ima crno crijevo na sebi.

Vrati stari motorić ler gasa pa onda isprobavaj ovako se vrtiš u krug.

Mihajlo90

Probao sam to crijevo zatvoriti prstom ali isto se ponaÅ¡a. Ler mi je sada kad ga upalim viÅ¡i nego sa starim motorićem ali kada papićicu gasa par puta stisnem malo on padne na 2000 kao i na starom samo Å¡to mi s novim varira izmeÄ'u 1700 i 2000 okretaja dok sa starim je bilo 1500 do 2000. Provjerit ću joÅ¡ to crijevo i vratit stari. Ne znam Å¡ta viÅ¡e probat.