Punto Mk1 Dize okretaje sam od sebe?

Autor nasc, 13 Siječanj 2016, 00:18:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

vlatko11


Mihajlo90

Moguće gdje se taj senzor nalazi u Puntu ?

Tnx !

Memphis

#32
I kaj ćeš ti sa tim senzorom? Nije do toga. Prekopat ćeš pola auta a ništa nećeš napravit.

Vrati motorić i zakrpaj crijevo pa onda ćeš vidjet šta si dobio i tražit dalje ako je isti problem.

Mihajlo90

Dogovoreno. Gdje da kupim tako crijevo ?

Mihajlo90

Evo me, smrzo sam se vani pokraj auta. Vratio sam stari motorić i kupio novo crijevo tamo gdje se spaja plava žica i auto za sada radi dobro. Kad je hladan bilo mi je na 1500 i kroz par min mi je spustio na 1000 okretaja i dalje nisam čekao. Vjerojatno bi spustio na 800-900 kada bi se potpuno zagrijo.

Hvala svima za ovo. Vidjet ću kako se ponaša u vožnji tj. dali još ne prima gas povremeno ili je ok.

Javim se !

Mihajlo90

Pozdrav, sada je sa okretajima sve ok. Nego još nisam uspio riješiti to da mi povremeno u vožnji ne prima gas. Što bi mogao biti uzrok ?

Hvala !

Mike20

Svašta je moguće, možda pumpa goriva, najčešće oslabi.
Onda filter goriva, svječice itd

Mihajlo90

Pumpa goriva relativno je nova, svječice promjenio.... Šta dalje... ?

Memphis


Mihajlo90

U leru ne, samo se osjete manje vibracije (nepravilnosti) u radu motora. U vožnji samo ne primi gas (ali kad poveće nakon par sekundi onda vuće ko blesav), ne trokira.

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mihajlo90

Zamjenit ću preostala crijeva vakums (nisu skupa) i zamjenit ću filter goriva pa vidjeti. Ako ne pomogne idemo dalje.

franjo-fritz

Izvadi pumpu goriva.skini plasticno dno( drzi se na tri kopce) i vidjet ces sito pumpe slini ga i ocisti
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mihajlo90

Prvo ću ovo provjeriti jer ako taknem pumpu, onda sam opet u problemu kao i ljetos kada mi je curilo gorivo. To ću zadnje vidjeti. Jel mogu ja sam promjeniti filter goriva ili trebam za to majstora ?

Memphis