Fiat Punto mk1 75S curi gorivo

Autor Mihajlo90, 02 Srpanj 2016, 13:01:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Memphis


TOMMYmk1

Izgleda da ja imam isti problem  :joj: moram vidjeti jer je brtva ili kaj,pumpa je bila mjenjana

Mihajlo90

Izgleda da ju je problematično za dosta majstora narediti ju kako treba....

crev1986

Ja sam plovak bio kupio novi za 150 kn prije 2 god a mozes i naci kod nekog polovno kucise i zamjenit plovak

Mihajlo90

Pozdrav, što je ova crna kutija kod zadnjeg kotača ? Vidim da je malo kao oštećena i vlaži mi gorivo te se osjeti opet smrad goriva kada je prozor otvoren a kod tog kotača pogotovo.


Memphis

Citat: crev1986  u 30 Srpanj 2016, 05:28:15
Ja sam plovak bio kupio novi za 150 kn prije 2 god a mozes i naci kod nekog polovno kucise i zamjenit plovak
Di si kupio novi plovak?
Citat: Mihajlo90  u 30 Srpanj 2016, 13:12:49
Pozdrav, što je ova crna kutija kod zadnjeg kotača ? Vidim da je malo kao oštećena i vlaži mi gorivo te se osjeti opet smrad goriva kada je prozor otvoren a kod tog kotača pogotovo.


to je sakupljač beninskih para ...

Mihajlo90

Hvala na odgovoru. Gdje mogu kupiti novi jer mi je ovaj oštećen uz rub ?

Memphis

Novi ne znam ... i ne znam dal će ti se isplatit stavljat novi ... bolje pogledaj rabljeno na nekom otpadu.

TOMMYmk1

Oznaćeno crvenim je  povrat? kad je rezervar pun tu mi curi benzin  unutra je nekaj crveno,gumica? tu mi puÅ¡ta i curi po poklopcu i rezervaru i smrdi u autu kako to sanirati jer imal ko takav problem samo tu puÅ¡ta sve drgo suho.




Memphis

Skini crijevo. Tanko namotaj teflonske trake i nabi crijevo nazad.

crev1986

Ili mozes to crijevo maknut i odpojis ga ispod auta i stavis normalno gumeno crijevo i na svaku stranu stavis selnu i rijesis problem

crev1986

Citat: TOMMYmk1  u 04 Kolovoz 2016, 18:57:46
Oznaćeno crvenim je  povrat? kad je rezervar pun tu mi curi benzin  unutra je nekaj crveno,gumica? tu mi puÅ¡ta i curi po poklopcu i rezervaru i smrdi u autu kako to sanirati jer imal ko takav problem samo tu puÅ¡ta sve drgo suho.





samo mi nema logike da ti pusta tu kad je rez pun? I kad imas 10 l goriva i 40 l goriva u rez, gorivo se vraca iz motora tako da bi pustalo i sa 10 i 40 l! Aj ti vidi da nije nesto puklo ili guma od tog velikog cepa nije pojedena ili ostecena

TOMMYmk1

U zadnje sam vrijeme osjetio da se cuje miris benzina,gledal sam kad nije bil full pun i nije bilo mokro jucer ga do cepa napunil i doÄ'em doma maknem poklopac kad ono mokro budem probal komplet crijevo promjeniti pa budemo vidjeli  :smile:

topolino

Skini tank dole i pregledaj ga cjelog. Vjerojatno je tank pukao na spoju plastika.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

TOMMYmk1

Kaak je pukao na spoju ako curi na crijevu di se onaj konektor kopci.