Punto 1.2 slabije vuce

Autor Sen, 31 Srpanj 2016, 14:33:27

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sen

Pozdrav svima
Imam neku promjenu na autu koje dosad nije bilo,opisat cu pa mozda netko od vas imao slicno pa uspio rijesiti.
Stao sam na stanicu i stavio u ler da cekam frenda i auto odjednom se poceo cudno ponasat poceo se trest i odjednom neki novi zvuk motora ili auspuha ne znam ni sam,probam dodat gas i drugi zvuk dobijam u auspuhu kao neki sportski tip auta a bio je tih,ne baca nikakav neobican smrad niti crni dim vozi sve samo sam primjetio kad idem uzbrdo ne vuce vise kao prije dosta sporije da dodem u trecu a prije je to bilo brzo sad kolonu stvorim dok povucem da uhvati brzinu.Benzinac a covjek pomislio da vozim neku stariju folciku takav mu je zvuk.Imao tko slicno?

topolino

Protresi lonce da se nije koji zastopao ili raspao katalizator. Provjeri sve cjevcice okolo motora.
Temperatura je uredna, cjevi od hladnjaka mekane?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Mike20

Ako je to bilo na mjestu, a nije se pregrijao, onda vjerojatno bobine i/ili ecu motora. Pošto ne vuče, drugačiji zvuk koji te podsjeća na VW Bubu, ne radi 1 ili 2 cilindra

Sen

Imam jos jedno pitanje da ne otvaram novu temu.
Na strani vozaca i suvozaca fali mi malo vanjeske gume na prozorima u kutovima kako to mogu srediti?
Nalilo se godinu dana kise u vrata nisam ni isao za tim,nemam nekih problema unutra ali htio bih to ako se moze sto ne,ipak da sta ne bude lose.
(evo slika oznacio sam na sta mislim,znaci na tim kutovima mi otkinut komad gume za staklo pa ima rupu)



Mike20

To je serijska oprema, ta rupa. Ako te to smeta, skini sa staroga, odreži koliko ti treba i riješeno. Guma uz staklo je u plastičnoj vodilici i možeš ju micati prema retrovizori ili b nosaču

Sen

Ne smeta mi ako ne moze nista biti sto voda ulazi u vrata valjda negdje ispod i izlazi.Jedino imam elektricne podizace da nece sta hrÄ'at ne znam kako je to spojeno u vratima nisam nikad otvarao pa ne znam jel moze voda cemu unutra smetat.

topolino

Imas rupe na dnu vrata koje svremena na vrijeme pocisti da nemas bazen u autu. Vrata su tako napravljena da je struja uvjek suha.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Sen

Citat: topolino  u 17 Kolovoz 2016, 23:52:57
Imas rupe na dnu vrata koje svremena na vrijeme pocisti da nemas bazen u autu. Vrata su tako napravljena da je struja uvjek suha.

Aj super hvala to nisam znao onda netrebam novu gumu neka pada  :celebrate: