Punto 75 ler gas rpm

Autor Memphis, 03 Listopad 2016, 21:01:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Memphis

Pozz

Jel mi možete napisat svi koji imaju Punta 75 na koliko im auto radi na ler gasu kad je na radnoj temperaturi? Hvala.

Na koliko rpm bi trebao radit?

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Memphis

Meni radi na 750. Medjutim kad otkopcam stepmotoric oretaji se ne mjenjaju.

Imam novi Hofferov njega kad stavim radi na 1500 okretaja i nemre se podesit stalno okretaji skacu. Stavio sam na njega gljivu od starog motorica onda radi isto kao i stari.

topolino

Nisam bas pohvatao, nisam na puntu imao prilike skidati motoric. Na osovinu motorica ide nekakva polutka?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mihajlo90


Mihajlo90

Jel netko ima / može pogledati koje svjećice idu u Fiat Punto 75 1,2 po katalogu tj. koje da tražim prilikom kupovine ? Dosta sam već prešao (oko 30 000 km) od zadnje izmjene prije 16 mj. pa bi sada to riješio. Unutri su sada neke Bosch.

Hvala !

Memphis

I kod mene je 900 samo kaj mi tabla krivo pokazuje.

Svjećice znam da idu NGK BKR6E i Champion RC9YCC. Ja sam stavio bosch super 4 al ne znam koja je točno oznaka.

eLaCiD

Citat: Mihajlo90  u 14 Studeni 2016, 12:01:52
Jel netko ima / može pogledati koje svjećice idu u Fiat Punto 75 1,2 po katalogu tj. koje da tražim prilikom kupovine ? Dosta sam već prešao (oko 30 000 km) od zadnje izmjene prije 16 mj. pa bi sada to riješio. Unutri su sada neke Bosch.

Hvala !

Prema tvorničkom katalogu

FIAT/LANCIA  9GYSSR 
CHAMPYON RC9YCC
M.MARELLI L7LCR 
098  38 77 11
elacid@net.hr

Memphis

Jel probao netko stavit iridium svjećice?

topolino

No use. Isto kao i oem, nis bolje. Da imas turbaka vec da, ovako bas i nema neke koristi.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: