Punto gorivo,rezervar

Autor TOMMYmk1, 08 Listopad 2016, 18:20:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

TOMMYmk1

Curi mi gorivo,da na ovim konektorima  stavim Å¡elnu umjesto konektora? njega da maknem? jer mi se cini da tu curi  :zbunj: kad idem iz posla nakon par sto metara se cuje od smjera rezervara kao kad se plasticna flaÅ¡a drobi do cega bi to moglo biti? gorivo na poklopcu pumpe obriÅ¡em nakon pola sata kad je auto ugaÅ¡en goriva opet ima  :confused2:




Green Punto

150 kuna druga polovna i miran si...kod starog je malo malo slinilo,nigje puknita pa slini i smrdi...
Ako mozes  zemi drugu i miran si,5 min posla da izvadis i isprobas
Cuore Sportivo   :wiii:

crev1986

Ili provuci nova crijeva od filtera do rezervaea ( oba mozes ni ovo drugo nije dugacko) i stavi selnu

vlatko11

Vjerojatno ti je napuklo tjelo pumpe negdje. Najbolje napravit zamjenu i pumpe i cijevi kako su ti već napisali.

TOMMYmk1

Samo kako mogu biti siguran da je i ta polovna ispravna? budem morao jer ovo je koma  :oo:

Green Punto

Isprobas,samo pazi kad skidas crijeva hoce puknit ona plasticna cijevcica jer su pre krute od goriva.
Cuore Sportivo   :wiii:

TOMMYmk1

na njima meni i curi gorivo na ovom desnom na slici budem prvo to probap rijeÅ¡iti pa budemo vidli jer bude razlike  :smile:

crev1986

pa kupi novo kuciste pumpe ! cca 150-200 kn

Green Punto

znam i to neces rijesit, jer ce skroz curit, kazem ti nigdje rupe, a curi.  valjda postanu porozna od benzina nakon toliko godina :S
Cuore Sportivo   :wiii:

TOMMYmk1

jedino ih skinuti i staviti crijeva na Å¡elnu