Punto moguci rad na 3 cilindra.

Autor Nikic, 12 Ožujak 2017, 16:11:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nikic

Evo ovako.
Sve se desilo otkad sam uzeo neko sumnjivo gorivo za neku siću, natocio i vozio se bez problema, medjutim nakon par dana auto se gusio i gasio, ja skinuo karb, ocistio vratio, sve 5. Drugo jutro ja na posao auto na 3 cilindra radi, meni nist jasno, skinem svjecku, bila masna, ocisti, vrati nazad i sve 5. I dobro je bilo do jucer kad je zena parkirala na javnom parkingu na borongaju i otisla na posao. Vratila se nazad i na pola puta auto stao da bi ja dosao i vidio da je netko nekakve perike/kudelje natrpao mi u auspuh. Iscupam to i vise nije nista normalno.
Stavit cu dole u post video pa procijenite sta bi moglo biti.

Poslano preko karburatora

Just a Black Snail

Nikic

#1
https://vimeo.com/208013458

Poslano preko karburatora
Just a Black Snail

crev1986

Na svoje pitanje sam sebi si dao odgovor (citaj prvu recenicu ) ja bi na tvom mjestu izvadio svo gorivo van i frisko gorivo te usput promjenio filter ! Pa  tek onda postavljao pitanja sta i kako !

uzeo si smece da bi se vozio onda se cudis kako neide ocisti sve pa nam reci rezultate !

Nikic

Gle, da sam znao da je smece nebi uzeo, A filter je mjenjan 5 dana prije, da ga mijenjam ponovno? Interesira me takodjer dali je ovo cudo sto sam nasao u auspuhu moglo uzrokovati kakve probleme s obzirom da se zena vozila jedno sigurnih 3km dok nije stala, jer on je prakticki bio zacepljen

Poslano preko karburatora

Just a Black Snail

crev1986

A moguce je i da je injektor zacepljen ja bi an tvom mjestu prvo iscupao gorivo stavio novo gorivo tek onda promjenio filter pa vidio dal bi imao probleme. ako bi se i dalje nastavilo onda bi ocistio injektore

A koliko si ti tog nasuo !
Da nije neko nasuo benzin u dizelasa pa je to tvoje gorivo pomjesano s dizelom, tako sam jednom na Golfaciji isto napravi 150kn za 40 l al sam morao mjesat s cistim benzinom 10l tog pomjesanog s 20 l cistog !

Nikic

Spi je. Ali u svakom slucaju ovo g***o ide van i novi filter, pa cemo vidjeti kako ce biti.

Poslano preko karburatora

Just a Black Snail

Mike20

Kudelja u auspuh=raspao ti se lonac, pa staklena vuna ga začepila i to davi motor-jedna od mogućnosti

Nikic

Citat: Mike20  u 12 Ožujak 2017, 17:22:27
Kudelja u auspuh=raspao ti se lonac, pa staklena vuna ga začepila i to davi motor-jedna od mogućnosti
E vidis to mi je bilo na kraju pameti al nisam dao puno razmisljanja tome. Vrlo moguce

Poslano preko karburatora

Just a Black Snail

Nikic

Just a Black Snail

the-rider

to je vuna iz auspuha, mijenjaj lonac

i ocisti svijecice, zato ti radi na tri cil
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Nikic

Skinuo sve 4 očistio i opet isti rad. Provjerio bobinu baca iskru i kroz kablove i bez njih.
Eventualno bi moglo biti da se zaprljalo od srot goriva, pa kad izvadim ovo i stavim novo mozda bi to trebalo poraviti problem.
Just a Black Snail

ante_crni

možda bobina baca slabu strujuto je meni bilo pa radio sve slabije i na kraju stao skroz..uzeo drug bobinu i sad dobro
;) :P

Nikic

Na kraju je bila jedna svjecica otisla, stavio sam nove 4 beru, novo gorivo, i sada radi kao sat, ali i dalje je ostao onaj cudno zvuk is auspuha, nekako nesikroniziran kao da prducka, a pitao sam mnogo ljudi za ovu vunu, mnogi kazu da toga nema u auspuhu, ono vise lici na poliester.

Poslano preko karburatora

Just a Black Snail

topolino

Ljudi ne neznaju da u mjenjacu ima ulja isto :DD:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Nikic

Citat: topolino  u 14 Ožujak 2017, 16:31:52
Ljudi ne neznaju da u mjenjacu ima ulja isto :DD:
Kakve bi to veze moglo imati? Al stvarno, tu si me pogubio..

Poslano preko karburatora

Just a Black Snail