Punto moguci rad na 3 cilindra.

Autor Nikic, 12 Ožujak 2017, 16:11:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Michael

Citat: Nikic  u 14 Ožujak 2017, 16:22:21pitao sam mnogo ljudi za ovu vunu, mnogi kazu da toga nema u auspuhu, ono vise lici na poliester.

Citat: topolino  u 14 Ožujak 2017, 16:31:52
Ljudi ne neznaju da u mjenjacu ima ulja isto :DD:

Svašta ljudi (ne)znaju.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

the-rider

Citat: Nikic  u 14 Ožujak 2017, 16:33:33
Kakve bi to veze moglo imati? Al stvarno, tu si me pogubio..

Poslano preko karburatora

govori da ljudi lupaju svakakve gluposti
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

U auspuh se stavlja inox strugotina, kao one metalne spuzvice za sude :DD: Kakva vuna, pa to gori  :jezik:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Nikic

Evo ovako momci, jedan update j3b3ne situacije. Promijenjen filter goriva, stavljeno novo gorivo, nove svjećice, auspuh, sve pet, ali sada mi preostao jedan problem.
auto kad upalim malo variraju obrtaji, kao da ce se ugasiti pa neće, i vozim se i svaki put prije nego stanem na semaforu kako usporavam, krene kao da će se ugasiti, ali se prilagodi. provjeravao sam redoslijed kablova od svjećica, auspuh je ok, karb sam očistio, isto motorić ler gasa, znači neznam šta bi još moglo biti
Just a Black Snail

topolino

Si ocistio samo glavu motorica ili cjelu osovinu i dosjed na kucistu ubrzgavanja?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Nikic

Sve. Komplet karburator

Poslano preko karburatora

Just a Black Snail

sink.as

Ovo sam ja izvadio iz lonca, sad jeli to vuna poliester ili metalne strugitine neznam [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk