Punto mk1 lajtung

Autor Jus_us, 01 Kolovoz 2017, 00:39:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jus_us

Pozdrav ekipa, znači imam situaciju...puko mi je alu lajtung na lijevom zadnjem kotaču, pošto mi je mehaničar na godišnjem tražim nekog mehaničara na području Zagreba, po mogućnosti da je što bliže Dubravi. Na oko ispada da bi se cijeli taj aluminijski lajtung trebao promjeniti, ako neko nekog zna ko bi to mogao srediti može broj na pm.

Memphis

zamjena tog lajtunga je posao. NaÄ'i nekoga ako ti može to zalotat.

Jus_us

U principu na jednom djelu mi je taj lajtung hrÄ'av, nema mi baÅ¡ smisla zamjeniti cijeli lajtung, nego samo taj dio gdje je propiÅ¡ao tj...gdje je hrÄ'av. Ako netko zna nekoga tko bi mi mogao napraviti taj posao bio bi zahvalan da mi poÅ¡alje broj u inbox

chico2288

Ne mora se zamijeniti cijeli...moze se staviti spojnica

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk


Nikic

Skini lajtung, odnesi kod covjeka da ti takav isti oblik napravi (ili naÅ¡tuka) to ti je sport od cca 100  kn. Imas u dubravi u stefanoveckoj prek puta skole covjek radi lajtunge.
Druga solucija odi kod kele u trnavu i trazi zadnji lijevi lajtung.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk

Just a Black Snail

Jus_us

Zvao sam Kelu i kaže da tek kroz dva tjedna bude imao. Može neki kontakt od čovjeka iz Štefanovečke

Jus_us

Riješen cijeli auto, komplet od cca 7 metara lajtunga, sve me izaslo 600 kn. Bolje promjeniti sve, nego da se igram pa nedaj boze negdje ode kočnica.