Stilo 3v - zastitna obloga oko zadnjeg kotaca..

Autor Marea Mtuning, 09 Ožujak 2009, 00:49:53

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marea Mtuning

kolko sam vidio na alfama i na stilu
imaju isti problem
zastitna obloga oko zadnjih kotaca,"tepih",
ne stoji normalno neg se nekak uvinuo,
i sad to ruzno izgleda za vidjet...
s cime i kako to slozit??

Marea Mtuning


Dario 1

meni stoji normalno...nista se nije uvinulo...probaj s nekim amlim sarafima pritegnuti na mjestima gdje se moze....ili ju probaj skinuti dole pa vidjeti kako je pricvrscena...

SALE-82

I kod mene je bilo uvinuto pa sam si dao napraviti nove od plastike u N.Sadu.One tepihe nisam uspio poravnati i složiti kako treba.
Zadnje dvije plastike su me izašle 50ak eura i dobro stoje i izgledaju.
Kad popravim fotić stavit ću slike da vidite. :super:

mladenzg32

Na žalost problem je s oblogama oko zadnjih kotača, vidio sam na par Stilača da su se obloge jako razvukle i to jako ružno izgleda , kod mog stoje još ok i nadam se da ce tako ostat.
Malo je mogučnosti da se to popravi osim da se nabave nove i ako ima neko konstruktivnu ideju nek se javi.

a.m

na mom isto zjape katastrofa i nema se di sraficem stegnut jedino narucit nove tako je bar moj sogi rijesio na svom i evo vec 5-ta godina i normalno stoje i budite oprezni one plastike koje ih drze pucaju ko lude zato ih bolje ne dirat

FileFixer

A da probate sa nitro razreÄ'ivačem navlažiti i poravnati te grbe na tepihu? Ja tako radim kada treba neÅ¡to tapecirati u komadu, a ima neravnina i zaobljenja koje nema Å¡anse zaobliti tapet preko ruba ili u krug. :ok: Tako barem ide kod kutija za zvučnike i tapecirunga gepeka. :nod:

                          E=mC^2 +/-3dB

a.m

bas cu probat kad se malo proljepsa vrijeme sta napravit natopit nitrom i oblikovat ako se da i ostavit da se susi tak jel

a.m

zaanima me dali se ovo da rijesit s nitrom jos je ovo i dobro kak je s vozaceve strane

FileFixer

Ako ne ide razreÄ'ivačem, probaj fenom za skidanje boje malo omekÅ¡ati tu plastiku pa se možda i povuče (nategne) sama od sebe. Samo pazi da ne zapaliÅ¡ ili istopiÅ¡ plastiku.

                          E=mC^2 +/-3dB

badblue

2 File

to nije plastika vec neka vrsta tapecirunga da smanji sum ceste i kotaca ;)

FileFixer

Ma svejedno... S nečim šta sam več rekao da se upotrijebi, trebalo bi se ispraviti tj. deformirati kako treba. Ako i ne uspije, već će mo svi zajedno naći nekakvo rješenje. :ok:

                          E=mC^2 +/-3dB

Max Abarth

svojedobno sam to riješio šarafima

tamo gdje strši, uzmem baterijsku bušiliu stavim šaraf i zviz...

ispoda je lim tako da jako dobro hvata

šarafić malo crnim kobitom u spreju

i sve izgleda origigi

a.m

pa dobro di si upucavao sarafe ne kuzim ako si vidio moju sliku kako bi to sarafima pa izasli bi s vanjske strane

Max Abarth

to Å¡to tebi viri je rub

normalno da ih nisam zapucao u rub

nategne se sa unutarnje strane tako da rub sjedne, onda se zbiči šaraf

oko te obloge nema jednostavnog riješenja, treba kemijati

ja sam kada sam to radio skinuo kotač, skinuo oblogu, oprao je, oprao rubove, pogledao gdje se može zbičiti šaraf, te sve vratio nazad