Fiat Stilo 1.9 JTD 115KS - ÄŒudni zvuk kod ubrzavanja

Autor tiki, 11 Rujan 2012, 10:13:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tiki

Molio bih mišljenje šta bi mogao biti uzrok toga da se pri ubrzanja u drugoj i trećoj na višim obrtajima-dakle taman kad treba prebaciti u viši stepen čuje zvuk kao da nešto melje. U zadnje vrijeme se to pojačalo.
Motor je 1.9 JTD 115 ks, prešao 223.000 km, prvi vlasnik tako da je to stvarna kilometraža, godište 2006,
do sada nisam ima nekih problema sa njim, jedino što je promijenjeno je neka remenica preko koje ide remen klime (čudan zvuk se čuo katkad pri gašenju motora), remenica ima gumeni dio u centru i kažu da to često odlazi i kod drugim marki posebno kod pežoa.
Uz ovaj zvuk sada koji mi se nikako ne sviÄ'a -po jednim ja mjenjač, po drugima zamajac, ... deÅ¡ava mi se u zadnje vrijeme da ne vuče kao ranije na nižim okretajima npr, uzbrdo u drugoj ili trećeoj ili četvrtoj, ali kad je na granici da se prebaci u niži prenos-ranije je čupao a sad se baÅ¡ mora Å¡altati, i kad preÄ'e 2200 do 2500 obrtaja onda čupa.
Ovdje sam gledajući na forumu stekao utisak da bi to mogao biti MAF senzor ako se ne varam ili eventualno EGR ventil

dgudan

---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

tiki

pozdrav,
ne nisam, ali nije set kvačila, i ja sam nmislio prvo na to, ali kad sam malo ovdje pogledao iskustva nije to, a i majstor mi ej danas rekao da nije plivajući sigurno, jer je sjeo sa mnom i provozao se.
Ali ko za inat tad ne melje-malo samo u početku i onda ništa.
kaže da bi se to čulo i u leru a u leru se uopšte en čuje ništa, ne čuje se ni u nekoj normalnoj konstantnoj vožnji, dakle najviše u drugoj u ubrzanju i to kad baš počne da hvata ubrzanje i onda se smanji i ne čuje se kad se prebaci u veći stepen.
Zvuk je kao da negdje nešto nije podmazano, eto najjednostavnoije rečeno.
Manžetne nikad nisu mijenjane, ne znam da li bi to mogao biti razlog da nema masti, ne znam.
Pokušaću u narednih par dana otići kod još kojeg majstora, mada mi se ovaj činio korektan, i da zna o čemu priča.

dgudan

Po svemu Å¡to si naveo ja sam gotovo siguran da su ti križevi poluosovina ostali bez masti i otiÅ¡li (vjerojatno jedan). Ja sam mijenjao desni prije godinu-dvije. Bili  gotovo isti simptomi, ali sam htio čuti i za lamelu ali ako ne ronda na leru onda nije, makar su to jako veliki km za prvu lamelu...
Kad auto bude na dizalici, svakako još provjeri homokinetičke. Ako su križevi njih možeš kupiti kod www.petris.hr samo ih ima dvije-tri veličine i broja zubiju. No to ćeš sve znati kad skineš ako je u njemu problem. Koliko me sječanje služi mislim da sam platio oko 300 kuna komad. Probaj potražiti negdje u starim temama o tome, pisalo se...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

tiki

hvala na savjetu, i meni je to palo na pamet poslije čitanja i traženja ovdje.
Da vidio sam da to ima kod njih ali ja sam u Bosni pa ću prvo potražiti ovdje negdje, možda ima, ako ne onda ću tražiti kod njih, već sam gledao njihovu stranicu.
Da to je lijepa kilometraža, napravlkjena za nekih 5.5 godina, i isklučivo sam ja vozio, vjerovatno je to bitna stavka.
Uz to nema mnogo gradske vožnje, mada ima makadama i loših puteva definitivno.

dgudan

Nemora biti to ali nekako mi dosta miriše baš na križni ležaj. Zapravo bi to bio jeftini popravak i u svakom slučaju bolje da nije nešto drugo, ako ne zbog ničega onda zbog financija... Ja sam ga sam mijenjao i bilo je brzo gotovo... Ja sam sad na 185 000 sa origigi lamelom ali takvim velikim km su najzaslužnija otvorena cesta.
U svakom slučaju javi šta je bilo kad otkriješ.
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

tiki

naravno
i to i danas sam dogovorio da mi majstor očisti egr ventil i maf senzor. Isto sam to na ovih stranicama ovdje shvatio da bi bilo dobro, pa iskustvo i posliej toga ću da prenesem.
U svakom slučaju hvala na trudu

tiki

Majstor poslušao i konstatovao da nije plivajući, nego misli da je druk lržsj, ali se u zadnje vrijeme ne čuje. Moguće je da je jedno vrijeme ostao zaglavljen malo u korpi pa se sad to vratilo u normalu.
Što se protokomjera i egr ventila tičre to još nisam uradio.
Nema se vremena

tiki

blokiran EGR ventil jučer i očišćen protokomjer i drastična razlika je kod ubrzavanja, nema više one rupe kad neće da vuče

kemba

hvala bogu da sad sve valja, samo nemoze ti se lazaj zaljepiti za korpu, i vratiti u normalu kasnije..........
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

tiki

a *** ga, moguće da si u pravu.
Možda nije bio zaglavljen,
Ne znam možda je nešto bilo negdje upalo, samo znam da se sada taj zvuk ne čuje.
Do kada će biti tako ne znam-nadam se da će biti dugo :)

ivanm

mom bratu se čuo potisni ležaj pa se nije čuo, pa je i tako par mjeseci..
na kraju je počeo cvilit i kad smo skinuli uopće nije bilo ležaja ni kuglica, ostala su dva sprešana limića koji su klizili jedan po drugom :speechless-smiley-010:

tiki

Citat: ivanm  u 14 Listopad 2012, 18:11:18
mom bratu se čuo potisni ležaj pa se nije čuo, pa je i tako par mjeseci..
na kraju je počeo cvilit i kad smo skinuli uopće nije bilo ležaja ni kuglica, ostala su dva sprešana limića koji su klizili jedan po drugom :speechless-smiley-010:

hvala na savjetu, moguće da je kvačilo pri kraju Å¡to ne bi ni bilo čudno s obzirom na 230.000 preÄ'enih km

ivanm

na toj kilometraži je već jednom najmanje mijenjano..

tiki

pa znao bih da je mijenjano jer ga ja vozim stalno. Nije kupljen kao polovan već kao novo vozilo.