Bravo 1.8 gt gewinde itd..

Autor nencha, 10 Veljača 2014, 20:00:58

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

nencha

Pozdrav,znam da postoji tema (stara) pa mi dosla napomena da novu otvorim.Dakle,ja bih sa Brava gt preselio gewinde na 1,6 (pošto imam 2 auta) kao i neke druge sitnice sto se tice karoserije
Ako tko ima iskustva sa gewindama dal mogu naici na kakav problem? (prvenstveno mislim na tehnicki pregled posto nisu nigdje navedene) ili ce trebat "slavni" atest placat za to?
Zao mi prodavat jer su u super stanju i autic ce mrak izgledat,pa svaki komentar i pomoc je dobrodosao
Hvala.  :formula:
punto gt,punto mk1 55,bravo 1,6 16v,bravo 1.8 gt,bravo 1.6 16v,seicento 1.1

fiat bravo

s njima nećeš proći tehnički,a i ekipa u plavom je krenula hvatati takve,bar u mom kraju
ako ih misliš stavljat morat ćeš raditi atest
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

nencha

a je... ih plave! Postoji caka da rijesim papire od njih.al to je sve zaj..vidjet cu,ako ne-na prodaju
punto gt,punto mk1 55,bravo 1,6 16v,bravo 1.8 gt,bravo 1.6 16v,seicento 1.1

the-rider

ja bez problema prolazim tehnicki, i dosta mojih frendova ima gewinde, nikad problema
a plavci, zavisi na koga naletis, ako se namjeri na tebe moze te zezati i samo opruge ako imas
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

DinoG

Nama je receno na tehnickom da ako auto moze na kanal da prolazi, sad sve zavisi na koga naletis. Otkako smo stavili gewinde zaustavili su me vise puta i nikad ni rijeci nisu rekli

casual

Citat: DinoG  u 11 Veljača 2014, 11:12:38
Nama je receno na tehnickom da ako auto moze na kanal da prolazi, sad sve zavisi na koga naletis. Otkako smo stavili gewinde zaustavili su me vise puta i nikad ni rijeci nisu rekli

exactly  :ok:

fiat_fan

Sve je to do policajaca, tj. jesu li taj dan nabrijani ili imaju nalog pokupiti što više kazni.

Evo, neki dan čujem da su ljude vraćali na izv. tehničke zbog različitih guma, ili ako dimenzije nisu u prometnoj. Do ove godine nikad nisu gledali ni gume ni podvozja, uglavnom alkotest i brzina.

the-rider

gume se odavno gledaju, ne znam sta je tu cudno
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

fiat_fan

Kako gdje. Kod mene nisu nikad gnjavili za gume (osim ako netko stavi neke baÅ¡ vidljivo bijesne za auto na kojem ih drži), ili su ćelave. Nisu nikad gledali i usporeÄ'ivali podatke iz prometne i one na gumama. Sad su počeli sve gledati.

fiat bravo

ja sam samo rekao Å¡ta rade kod nas,ovdje gledaju gewinde,auspuh i gume,dok
za xenon nitko nedira niti pita od njih,bar za sad
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

nencha

Provjerit cu ja na tehnickom,najsigurnije,cuo sam da za atest (ako ce trebat) trebam imat papire tj racun od nekoga majstora koji je ugraÄ'ivao gewinde il slicno?  :neznam:
punto gt,punto mk1 55,bravo 1,6 16v,bravo 1.8 gt,bravo 1.6 16v,seicento 1.1

casual

Citat: nencha  u 13 Veljača 2014, 17:34:49
Provjerit cu ja na tehnickom,najsigurnije,cuo sam da za atest (ako ce trebat) trebam imat papire tj racun od nekoga majstora koji je ugraÄ'ivao gewinde il slicno?  :neznam:

to je za plin
treba ti certifikat od proizvoÄ'ača da su testirane na sve i svaÅ¡ta, kak to već ide
kako je većina gewindi iz njemačke, treba ti tuv certifikat
račun i tako to

nencha

 :tres: fak,ok razmislit cu jos,hvala
punto gt,punto mk1 55,bravo 1,6 16v,bravo 1.8 gt,bravo 1.6 16v,seicento 1.1

casual

Citat: nencha  u 13 Veljača 2014, 18:52:32
:tres: fak,ok razmislit cu jos,hvala

zaÅ¡to  :tres:?

pa nije to toliki problem, da se to sve riješiti
nazovi cvh, pitaj, sve će ti objasniti kaj i kak treba ;)

nencha

budem,pokrenut cu to iduci tjedan,thanks
punto gt,punto mk1 55,bravo 1,6 16v,bravo 1.8 gt,bravo 1.6 16v,seicento 1.1