Diskovi i pločice

Autor Stilius, 17 Rujan 2014, 19:42:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

chakija

#15
Prečeste su reklamacije na trw da bi ikad dao tolike pare za njega... prije ću pljunut za ricambi koje su stvarno vrhunske, uz bok taroxu... od cjenovno privlačnih, a odličnih tu je icer, topla preporuka

pajdo

#16
Prije ljeta ču kupovat i mijenjat diskove i kočione pločice pa me zanimam šta ste vi imali na svom Bravu(ili drugi auto).
Zasad mi je interes za ATE power diskove i ATE keramičke pločice,čitam po internetu da ih svi hvale i da su odlični.ATE power bi uzeo s razlogom jer mi je Bravo ipak 1.9 16v 150ks pa ide i do 200kmh što kažu da je bolje za jače aute nego obični ATE.
E sad za brembo sam čuo da ne vrijedi pišljiva boba jer to nije B od bremba kod nas u HR,a TRW znam da su pločice super i imao sam ih na puntu.
Isto vele da zimmerman je super al je čak skuplji od ATE.

Pa da čujem šta vi mislite koji imate iskustva!!
The italian lifestyle

pajdo

Znam crepar ali ne mislm niÅ¡ta novo ugraÄ'ivat nego kupit nove diskove i pločice!!  :trus :D
The italian lifestyle

Ben

ATE Power disc za Bravo 1.9 16v ne postoji(šteta) nego samo obični diskovi. Provjerio kod zastupnika i u ATE katalogu.
Vozim isti Bravo i do sad sam stavljao samo original pločice i diskove i nisam imao nikakvih problema.
Gledao sam Zimmerman, ali ima svakakvih mišljenja o njima.

pajdo

 :kmeee :kmeee :kmeee :kmeee :kmeee

Sigurno ne postoji???  :smrc:
The italian lifestyle

Mike20

Dosad sam koristio samo ATE pločice i bile su odlične. Nove koje imam originalne na Bravu cvile od prvog dana

pajdo

Nove ATE ili neka druga marka?

A šta mislite o textar pločicama,jel to bolje od ATE i TRW?
The italian lifestyle

NeMiran

Ja sam za pug 206 morao uzet textar jer samo one nisu cvilile naspram trw i ate, tako da samo pozitivno od mene za textar

Mike20

Da, TRW znaju često cviliti, originalne Fiatove i jesu TRW ak se ne varam

crev1986

Pajdo ove sto su na puntu uopce ne cvile i odlicne su a sam si rekao da su Trw! Sto nestavis one sto Sterc ima na Alfi

pajdo

Naravno da bi stavio trw ali kad već uzimam ATE diuskove reko možda odma i pločice te marke,al sam isto čuo za te textar da su odlične,možda i bolje od trw-a,al naravo i trw je odličan i na puntu mi nisu cvilile!!
The italian lifestyle

crev1986

Odi si vidi i Tarox nije ni on skup a citam da su odlicni

goran20vT

Tarox nije ispod 250e sigurno sa pločicama...

crev1986

a ni ovo nije sta trazi puno jeftinije

pirec

Citat: Mike20  u 06 Ožujak 2015, 19:26:43
Da, TRW znaju često cviliti, originalne Fiatove i jesu TRW ak se ne varam

Varaš se Bosch su!!
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!