Stilo JTD - Lupkanje u kotaču

Autor virag, 22 Studeni 2014, 14:59:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

virag

Evo skinio sam oba prednja kotaca....i nekako mi je suvozacev malo opusten i kvrcka kad ga se okrece dok je vozacev stabilan.....tako da mislim da cu ujutro dovuci majstora i gas po nabavku ako mi no potvrdi kvar...
to Ĺžene vole.......;)

chakija

Citat: franjo-fritz  u 24 Studeni 2014, 21:57:28
To sto ti lupka je lezaj amortizera a ne homo on bi mljeo, pucao
da, melje i puca dok se sjebe jedna od kugli, ali dok se on podere u dovoljnoj mjeri više nema pucanja nego počne lupkat... nešto kao zamajac počne zvučat... znam za dva identična slučaja kod mene i frenda

virag

Vidjet cu danas sve....ali nadam se da je on.....da vise netrazim dalje kvar....ali sinoc mi se jos upali lampica alternatora :facepalm:
to Ĺžene vole.......;)

virag

Evo ljudi saznao sam kvar- otiso je centralni lezaj poluosovine??? Nemam pojma ni sta ni kako...i onda kako sranja dolaze u paketu ostanem bez struje alternator nefiluje....ujutro popravak alternatora....i traženje lezaja....pa kakomi bog dade....pa ako se neko razumije dal se na multijetu 103kw moze kupiti samo lezaj ili moram komplet
to Ĺžene vole.......;)

chakija

Citat: virag  u 25 Studeni 2014, 21:56:12
Evo ljudi saznao sam kvar- otiso je centralni lezaj poluosovine??? Nemam pojma ni sta ni kako...i onda kako sranja dolaze u paketu ostanem bez struje alternator nefiluje....ujutro popravak alternatora....i traženje lezaja....pa kakomi bog dade....pa ako se neko razumije dal se na multijetu 103kw moze kupiti samo lezaj ili moram komplet
taj lezaj bi trebo ic posebno... on drži dugi dio desne poluosovine