Promjena selena na prednjim vilicama

Autor draĹžen, 31 Svibanj 2015, 15:42:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

draĹžen

Uopce nemam pojima gdje ima ovlasteni? U SK ga nema godinama kad je bertol zatvorio. Mozda u gorici bi mi bio najblizi. Zadnje sto sam tamo zvao ohladilo me odmah. Trazio sam termostat i tip mi hladno kaze sam dio bez rada je 1500 kn. Koja bi to budala platila.mogu nazvati za vilice ali sam skeptik. Fiat je skup u ovlastenom

dgudan

Probaj ovlasteni u Zaboku. Znam da ti nije blizu, ali cisto za info. Ja kod njih idem.
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

niko33

Meni su kod Prikratkoga dali ponudu na 550kn - vilica+ugradnja,ali buduci da sam za te novce dobil dvije fortune line isel na tu opciju u nadi da ce mi drzat barem godinu dana kolko im je i garancija(za sad mi i drze,uzel sam ih u isto vrijeme ko i dražen a za razliku od njegovih jos su i dodatno opterecene sa 17").To je valjda isto kak naletis.Ja se za sad ne zalim

draĹžen

Citat: niko33  u 25 Rujan 2015, 07:47:51
Meni su kod Prikratkoga dali ponudu na 550kn - vilica+ugradnja,ali buduci da sam za te novce dobil dvije fortune line isel na tu opciju u nadi da ce mi drzat barem godinu dana kolko im je i garancija(za sad mi i drze,uzel sam ih u isto vrijeme ko i dražen a za razliku od njegovih jos su i dodatno opterecene sa 17").To je v
Citat: niko33  u 25 Rujan 2015, 07:47:51
Meni su kod Prikratkoga dali ponudu na 550kn - vilica+ugradnja,ali buduci da sam za te novce dobil dvije fortune line isel na tu opciju u nadi da ce mi drzat barem godinu dana kolko im je i garancija(za sad mi i drze,uzel sam ih u isto vrijeme ko i dražen a za razliku od njegovih jos su i dodatno opterecene sa 17").To je valjda isto kak naletis.Ja se za sad ne zalim
aljda isto kak naletis.Ja se za sad ne zalim
hvala bogu da su ti ok. Jbg sta se moze. Mozda je samo naleti jedan komad Å¡rot i ja ga uhvatio. Sad sam legerosu mail poslao. Kaze da ima razlicitih vilica za stilo a u intercarsu kazu da su samo jedne za sve. Sad mi je bubu bacio da mi nece pasati mozda ove koje ce mi frend ustupiti

draĹžen

Ne znam da na ove poljske stavim nove selene umjesto da ih vratim u i cars? Moram dva puta majstora placati ako ih vracam

Stilo M

Na novije godiste stila jtd ide cak vilica i od novog brava na kojem se da mjenjat kugla
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

draĹžen

Bude moj mehanicar izasao mi u susret. Uzeti ce on druge u intercarsu pa kad mi reklamaciju uvaze on ce s njima preklapati. Spasio me duplog skidanja i stavljanja . valjda ce biti srece drugi puta

draĹžen

Dijagnoza:obje vilice su za baciti. Seleni prozvakali. Ne znam. Otislo sve na reklamaciju. Valjda ce uvažiti

kiky776

zato kod mene samo trw  :cool1:
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

draĹžen

Podigao auto. Jedna vilica nije valjala. Raspao se selen
Prstom si ga mogao pomicati u svim smjerovima. Uzas. Nadam se da je to samo greska na tim jednima i da se nece ponoviti

perovĹž

Prije 25tkm stavio novu vilicu i otisao selen.. dali znate nekog u zagrebu da mijenja selene na vilicima? Ili okolici zagreba i kolika od prilike cijena sa selenima

Stilo M

Svatko ko ima presu moze promjeniti selen
Cca 100kn je bio selen
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

perovĹž


Stilo M

Citat: perovž  u 23 Studeni 2015, 19:37:17
Jel trebam neke odredene kupiti ili
Selen za vilicu od Stila
U ducanu sa auto dijelovima valjda znaju koji ide :ok:
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

perovĹž

Mislio sam dal treba pazit na marku ili tvrdocu