Novi Bravo - amortizeri

Autor bos, 08 Studeni 2015, 15:58:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bos

Evo čisto onako zanima me da li je netko mjenjao amortizere na Bravu i ako da na koliko kilometara?

Neka preporuka?

Da li netko zna neÅ¡to o ovim amortizerima  RECORD   (http://www.record-france.fr/en/)


Green Punto

stari je na punta stavio record amotizere i mogu reci da su udobni, malo su jeftiniji od kayabe, a skuplji od monroa...uglavom jako zadovljoni  :good:
Cuore Sportivo   :wiii:

Bravo tjet

Majstor mi je zašarafio balans štangice na prvu rupu na amortizeru,a bile su na drugoj rupici!?
Jeli to svejedno na kojoj je rupici zasarafio?

Mike20

Ne može zašrafiti u krivu rupu, nemreš sponu propeljat preko tijela amortizera u kontra rupu

Bravo tjet

Ma ne kuzis,na amort imaju dvije rupe za zašarafit štangicu,bilo je prije na donjoj,sad je na gornjoj koja je 2cm iznad donje

danijel044

Pozdrav svima...

Pitanjce,   dali odgovaraju sve opruge i amortizeri sa 1.4 tjet  na  1.9 8v?

Gigi

Ne znam ali ne vjerujem da su isti (zbog težine agregata).

cvike19

ja sam sebi stavio od NOVITEC-a opruge
pise -40mm
a spustilo ga je jedno 30 na 1.2 8v
na 1.9 jtd bi sigurno legao jos tih 10mm
tako da to sigurno ovisi o motoru

Miha.

Stručno mišljenje mijenjat ili ne? Čini se da su u solidnom stanju. :neznam:

Memphis


Mike20

To je ko novo.
AK nije masni oko osovine i osovina nema lufta lijevo desno, dobar je

conquer

Pozdrav. Može li preporuka za nove prednje amortizere? Fiat Bravo 1.9 88kW 2008g 200000km na satu. Tražim neÅ¡to osrednje, planiram prodati auto, a ukoliko ga ne prodam da ne stradaju za godinu-dvije. Vožnja je 5% gradska(rupa na rupi), 95 % magistralna cesta, 20000km/god. Preferiram udobnost u odnosu na sportske performanse, magistrala 90-120 km/h, autoput 150-160 km/h.  ÄŒuo sam da treba usput promijeniti i aksijalne ležajeve, je li to tako? hvala i LP

Mike20

Stavi Magnume. 300injak kuna komad, jako su dobri.

punto1976

ne moraš mijenjat ako se nisu raspali, jedino rastavi i stavi masti u ležaj. i očisti.

Antonijo

Citat: Mike20  u 29 Svibanj 2018, 12:02:27
Stavi Magnume. 300injak kuna komad, jako su dobri.

Ja ih imao i nisu se pokazali baš, dva puta sam ih reklamirao u 1 godini.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE