Cviljenje kočnica

Autor 0p3rat0r, 07 Svibanj 2016, 16:08:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Kreator

Citat: the-rider  u 20 Rujan 2016, 07:16:19
inace ima za kupiti neka mast kojom se namaze vanjski dio plocica da ne cvile

Daj ne *****
Nikakva mast ni pod razno.
Ovaj gore s kolomasti zaj****  :laughing-smiley-001:

zetsthebunny

Citat: Kreator  u 12 Listopad 2016, 11:57:34
Ne.
Disk (oba prednja) je bio godinu dana star ali mi je Ä'ilkoÅ¡ stavio jeftine pločice, da "lumen"   :art2:  :rofl:
Pa taj lumen je te pločice stavio po tvom odobrenju, sigurno ih nije stavio svojevoljno...
Ponudio ti je par mogućnosti a ti si odabrao...
To se u principu tako radi...
Ja kao mehanicar ponudim stranci, tebi par mogućnosti tj cijena nekih rezervnih dijelova te onda stranka tj ti odaberes šta želiš da se ugradi na auto...

Sent from my E2003 using Tapatalk

+385977970759 Zlatko

Kreator

Nemoj to osobno shvaćati.
Lik jest pokvaren jer mi je naplatio te kineske pločice kao što koštaju i kvalitetne.
Nije me pitao koje pločice treba staviti jer meni je bilo svejedno, do tad mi nikad nisu cviljele pločice zbog loše izrade.
I je lumen, za svoj džep.

To mi je rekao pošten tip (mehaničar) kao što si vjerojatno ti, nakon što je skinuo te pločice, vidio koji je model i bacio ih u smeće (vratio ih je meni a ja sam ih izlupao čekićem kod kuće)

zetsthebunny

Citat: Kreator  u 12 Listopad 2016, 12:22:08
Nemoj to osobno shvaćati.
Lik jest pokvaren jer mi je naplatio te kineske pločice kao što koštaju i kvalitetne.
Nije me pitao koje pločice treba staviti jer meni je bilo svejedno, do tad mi nikad nisu cviljele pločice zbog loše izrade.
I je lumen, za svoj džep.

To mi je rekao pošten tip (mehaničar) kao što si vjerojatno ti, nakon što je skinuo te pločice, vidio koji je model i bacio ih u smeće (vratio ih je meni a ja sam ih izlupao čekićem kod kuće)
Žao mi je što si na svojoj koži osjetio šuster mehanicara...Al ak nis drugo sad znaš da kod njega više nećeš ic a sigurno ga nećeš niti preporučiti nikome...
Samo i nije jasno kako si došao kod njega, kaj ti ga je netko preporučio ili si naletio...

Sent from my E2003 using Tapatalk
+385977970759 Zlatko

Kreator

Citat: zetsthebunny  u 17 Listopad 2016, 12:28:23
Žao mi je što si na svojoj koži osjetio šuster mehanicara...Al ak nis drugo sad znaš da kod njega više nećeš ic a sigurno ga nećeš niti preporučiti nikome...
Samo i nije jasno kako si došao kod njega, kaj ti ga je netko preporučio ili si naletio...


Na žalost preporuka s ovog (bivšeg) foruma.