Preporuka geometrija kotača - Zagreb

Autor bubinho, 01 Travanj 2019, 14:59:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bubinho

Možete li mi preporučiti nekog za kvalitetno podešavanje špura u Zagrebu?

Prije sam redovito iÅ¡ao u BAT ali su mi zadnji put loÅ¡e napravili, tj. 3x sam se vraćao dok nije namjestio kak spada (nisam ni siguran da je i nakon 3. pokuÅ¡aja bilo 100% kak treba - volan mi nije bio skroz poravnat, uz objaÅ¡njenje da to treba nekako kompjuterski spojit u namjestit nulti položaj), tako da primam nove prijedloge  :bravo2:

Boxer

Vulkanizacija Koloper

Remetinečka cesta 26, 10020, Zagreb
01 6550 357

https://g.co/kgs/9wdDXy
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

bubinho

to mi je taman i blizu posla  :ok1:

jel postoji neki poseban način da se volan postavi ravno za progresivni servo?
to kažem da mi kod BATA nisu mogli nikako pogoditi sredinu, pa je na kraju rekao da za to treba spojit na kompjuter da bi bilo skroz točno... taj zadnji put je i neki novi čovjek radio koji mi baš nije djelovao uvjerljivo...

Mike20


bubinho


Mike20

Ne, to ne rade kod podešavanja optike.
Štelaju na elementima ovjesa gdje je to moguće (na mostu, krajniku/ sponi volana itd)

bubinho

Ma znam da štelaju dolje na krajnicima ali sam mislio da se to može nekak kalibrirat prije samog mehaničkog postupka. tnx

Mike20


Memphis

Jel si napravio Å¡pur i kako si nakraju zadovoljan?

Miha.

Jel se kod Brava da štelati nagib prednjih kotača? Gledam ovjes i nije mi jasno kako?

Mike20

Neda.
U biti imaš možda pol milimetra kad odšrafiš oba šrafa amortizera na glavčini, primiš amortizer i probaš s rukom nutra-van gurati

Miha.

Evo kako se ovjese poremetio nakon izmjena vilica. Auto je doslovno klizao kao da je na ledu.


Usto stare vilice ko nove :facepalm: Prodajem.. (zaboravio da sam mijenjao i selene skupa s kuglama prije 3god.)

Memphis

Di si radio optiku?

Nagib jedino ako ti fali par mm ako ne onda ekscentrični šarafi.

Miha.