Distance +\-

Autor niko33, 12 Listopad 2019, 19:20:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

niko33

Jučer sam na auto puknul distance 20mm i sposvaÄ'al se s majstorom na montaži.
Distanca 20mm na felgu et49 je ko da sam stavil felgu et29,normalno da je malo veće opterećenje na ramena i lagere,al da se bu raspal auto za tri mjeseca hm????
Vizualno 1000:1,stabilnost nisam niti isprobaval,nit sam isel u tom smjeru već samo zbog izgleda(original felga pun k uvučena- još je cca pet mm do ruba blatobrana tak da..)
Jel ih ko imal,koristil??


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mike20

Ja imam samo iza 16mm, naprijed ne. Naprijed je veće opterećenje preko njih, malo se i geometrija promijeni jer 20mm je dosta u odnosu na tvornički. Neće otići ovjes za 3 mjeseca sigurno, malo bude duže izdržao

topolino

3 ljeto na 20mm distance jer mi je ET ljetnih 45. Sve jos radi kako treba.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

niko33

Citat: topolino  u 13 Listopad 2019, 09:19:05
3 ljeto na 20mm distance jer mi je ET ljetnih 45. Sve jos radi kako treba.
Nemoj to pisat,opet bu mi probleme delal :)
Najjači je bil zadnji put kad sam bil sa mercedesom(ima prigovor na svaki auto jer je samo Mazda dobra),premontira gume i pitam ga kaj misli o autu??
Očekujem brdo sra...,ne valja ovo,ono a on meni - DOBRO JE!! BITNO DA NIJE A KLASA!! (A klasa je :) )
Toliko o stručnosti dotičnog-20 godina gumu dolje/gore s felge plafon stručnosti ali mora te razjeb..!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tooutman

Mort ti je samo malo jalen :) pa bu uvijek neki komentar ...

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

topolino

A klasa: vrhunska igracka za izbjegavanje sobova :D:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Nekad bila. Danas je to odrezana C klasa  :roll2:

niko33

Vise nema nikaj veze s vezom a,a s guzicom,pa cla,c,cls,gla,glc....
Jbt poludiš samo da ih napišeš
Bila je C,E i S i GL i bili su mercedesi,sad su na pol reno,pa infinity,pa nest kompakt,pa suv - imaju vise modela nego tri prosječna proizvoÄ'ača auta...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Miha.

Stavljam distance na Bravo 16mm.. Iza sam stavio sve ok, ali naprijed su mi šarafi predugi. Rupa je duboka 22mm, po starim kračim šarafima ide max 20mm. Morat ću kratiti šarafe, al pitam jel iza ok da tako ostane, znaći 4-5mm idu duže u rupu od starih? Napravio sam probnu vožnju nema nikakvih lupanja.

niko33

Meni su cca 8 mm predugi,ali ne zapinju nigde i ne smetaju tak da ih nisam kratil.


Sent from my iPhone using Tapatalk

topolino

Ako ne zapinje nemoj kratiti. Naprijed imas uvjek "mesa" za takve stvari, kod bubnjeva je zeznuto.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: