Lancia Delta 1.4 t-jet 120 Oro Bordeaux Pontevecchio+LPG

Autor Mike20, 20 Srpanj 2019, 21:23:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

niko33

#45
I ja,vidis po postovima-tablete prije spavanja čope pa mobitel sam piše post-ujutro se iznenadim brdu nelogicnosti u textu a precoril sam polovinu.
Sad ciste glave - joÅ¡ tri minute - tu u MeÄ'imurju sam već zbrajal lovu i mislil ju dofurat doma ali bi me u ono vrijeme supruga natjerala di mislim spavat-u tadaÅ¡njoj Toyoti,Mercedesu ili novoj Lancii...
Pa sam zbog straha odustal a sad mi zal-bila je noviji motor 121kw pun k opreme i u platežnoj moći jbg...
Lanciu propustil,Toyotu prodal,Renault krpam i sve vise udaram po glavi kad cu slušati srce a ne mozak...
Tako - dnevna doza trolanja Mikeove teme!!!
A ovo za meet drži
Za cugonju imam.pas smije u Renault tak da dolazimo u kompletu i navodno bude vrijeme ok....
Apios subota popodne?
Prva runda je moja


Edit-i ja sam na caju već dva dana-ostane nam za gricke :)
Ili odemo sa sitnim prat aute pa ko neke nadobudne skupine sto fotka pranja lickanja....
Polako sam prestar za to...
Ja sam za:
Apios subota 14/15h nelose je doc sa talijanskim autom,Ali ja cu sa francuzom take da su svi dobre volje pozvani. Autom,biciklom,motorom,e-skuter.... sve pali da se dobra ekipa skupih

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mike20


Gillet


Mike20


Mike20

Zamijenjene sajle ručne, Adria, izgledaju kvalitetne, za razliku od ATE, gumice dosjeda nisu pemale, sve sjelo original



Nabavio visokotone za iza, pošto je serijska muzika čisto dovoljna



Stigao konačno damping materijal, saalu folijom, 2mm, ispalo me jeftinije nego kod nas 3.5m2, nešto malo manje od 50 eura, iz Poljske









Oblijepio sam sloj te folije, na vanjski lim svugdje gjde nije bilo tvornički, pa preko toga 10mm armaflex s alu folijom, i onda sloj folije umjesto one bijele original folije.
Razlika se čuje  :ok:

Mike20

Ne mogu nikak naći OEM broj za prerače farova za Lanciu-same šprice i poklopce.
Na 7zap nisam našao
Posudu za vodu imam, branik mi je dostupan, al nema šprice. Mislim da ne pašu od Brava

g3ar

<3JTD

Mike20

Svaka čast. Promaklo mi, ja gledao samo valjda pod svjetla i xenon, pošto obične verzije to nemaju

Mike20

PoÅ¡to je na Lancii jednoglasna truba, stavio sam dvoglasnu iz Giuliette, sad zvuči ozbljnije  :party-smiley-016:



Pa skinuo stražnji branik, čisto da vidim kak ide dole  :laughing-smiley-001:
Ostalo još malo voska pa sa ne propadne

AntonioK


Tooutman

Znači ti si osoba koja voli imati ruku na trubi.... :D Očito su te s prijašnjom trubom neozbiljno shvaćali :D

Ako ću trebati kaj skidat na bravu u vezi branika te kontaktiram. Ti već imas praksu.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Dosta mi je i truba i sirena  :haha7:
Al kad zatreba, nek se čuje  :D:

Za nadzornika radova se javljam odmah  :laughing-smiley-001:

Antonijo

Pohvala za zaÅ¡titu limarije od korozije  :handclap:
Gdje si nabavio trubu ?
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Mike20

Vosak je odličan, čak da ga i staviš na dijelove koji su izloženi direkt vanjskim utjecajima, teško se ispire dole, ostaje jedno vrijeme.

Trubu sam nabavio kod lokalnog dilera s rabljenim dijelovima.
Znam da to možda alfisti nebi htjeli čuti, al je bilo samo plug-n-play  :roll2:

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE