Main Menu

Alfa 155 Q4

Autor wladex, 03 Studeni 2007, 08:36:39

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mladjo

Citat: wladex  u 23 Studeni 2007, 23:16:26
Citat: Mladjo  u 23 Studeni 2007, 12:50:46
vladex trebas vidit jednu u zagrebu 2.0 turbo 200+ konja neznam ni ja kolko ima prošireni blatobrani 18'' ultraleggere ,,, brutala bolesna
ova ce takodjer biti 200+ na kotacima pod obavezno a limarija ce se radit ili na proljece ili ljeto. ako netko ima slikicu te q4 iz zagreba please neka mi posalje na mail.

e ak je vidim uslikat cu pa cu ti poslat
UTENTE CROMISTA

wladex

uslijedilo jos jedno pranje posto je sav zaruzinavio i nije bio na sprican s WD-om iznutra.

zapocelo ciscenje. finalni rezultat ce biti slikan danas prije premazivanja antikorozivnog sredstva

wladex

prekosutra cu stavit slike nakon sta bacim drugu ruku boje na blok. prva je pofarbana prije sat vremena i susi se. Zaboravio sam kupiti primer za aluminij tako da ce poklopac ventila i usisna grana pricekat farbanje. Prekosutra se vec nadam pocetku slaganja motora.

Mladjo

Citat: huan  u 24 Studeni 2007, 07:22:16
Citat: Mladjo  u 23 Studeni 2007, 12:50:46
vladex trebas vidit jednu u zagrebu 2.0 turbo 200+ konja neznam ni ja kolko ima prošireni blatobrani 18'' ultraleggere ,,, brutala bolesna

Mislis na alfu od Sase iz a3m-a??
e huan neznam čija je crna i ultre 18'' gore bolesno
UTENTE CROMISTA

Sunny 1.6 i.e.

to je ta mladjo, vidio sam je vec par puta sparkanu tamo ispred a3m-a....prebolestan auto....

Swordfish

Odlican auto...nema ih puno...

Turbotipo

NEMOJ gurat taj honer unutra, radije ga odnesi na obradu

wladex

evo me natrag na netu nakon izbivanja radi kvara modema. radilo se jako malo prakticki nista, predblagdansko je doba i svi bi odjednom htjeli zube cim prije ali zato ce biti i vise love :D

Citat: Turbotipo  u 27 Studeni 2007, 12:05:07
NEMOJ gurat taj honer unutra, radije ga odnesi na obradu
vec je ishonan prije 15-ak mozda i vise dana jer nisu unisteni cilindri. motor je bio otvaran i izgleda da su i nove karike bile gore.

Boxer

Wladex samo naprijed :ok: :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Ivek


Dalibor

Pozdrav, zanima me ona sprava na kojoj je zašarafljen blok. Gdje to nabaviti? Tko to radi ili nacrt toga? Koliku max težinu podnosi i da li se na tome može slagati motor do kraja?
…senza cuore saremmo solo macchine…

wladex

Citat: amon  u 13 Prosinac 2007, 00:06:04
Pozdrav, zanima me ona sprava na kojoj je zašarafljen blok. Gdje to nabaviti? Tko to radi ili nacrt toga? Koliku max težinu podnosi i da li se na tome može slagati motor do kraja?
ovaj moj drzi 500kg. motor ce biti do kraja slozen na njemu. Posto je meni trebao hitno ja sam ga uzeo od frenda iz garaze i dao mu lovu da si kupi drugi. Nabavljen je od nekog covjeka iz Zagreba. O kome se radi to ti nebih ovog trena znao.

Dalibor

Super ak je u zg, to mi je blizu. Ajd pitaj frenda za adresu ak ti nije problem? Koja je lova u pitanju?
…senza cuore saremmo solo macchine…

wladex

Bilo je u igri 380 kn

nakon dugo vremena evo jos slika sta se radilo i kad. jucer sam se napokon malo uhvatio ozbiljnijeg posla ali to poslikam danas

posprican blok antikorozivnim sredstvom


pofarban blok i spreman za susenje


morao se nekako snaci da ubacim cepove umjesto lezajeva balans osovina


ubaceni klipovi i zategnute klipnjace

wladex

Nema te slike na mom fotoaparatu ali info je tocan  :)
bude se nocas malo radilo tako da ce biti slika.
bregasta vjerojatno dolazi rano jutro ali info cu znati kroz sat vremena tj kad i dali ce danas krenuti iz Dubrovnika