Main Menu

Novi Fiat Punto?

Autor crev1986, 03 Prosinac 2015, 02:42:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

2600

Taj je siguran za Brazil/Indiju, a pitanje je što će točno biti kod nas.

JoĹža

Alfa Romeo u srcu i dusi. Fiat sredstvo prevoza od tocke A do tocke B.

AntonioK

U poljskoj tvornici Tychyju.

2600

A u pm ovi su uzeli Fiestu kao osnovu...

Tychy igra možda ako je u srodstvu sa Brazilcom. No onda Talijani nisu u pravu o kojoj je platformi riječ. Ali ja tu ne polažem velike nade.

JoĹža

Glupo mi je sad Tipiziranje kompletne game od Tipa pa preko buduceg Punta. Po meni najljepsi Punto je zadnji Grande. Tu je jos bila stara skola Fiatovog dizajna. Ak budu radili kao sto sad rade Audi , Mercedes i Reno onda je to tipicni Copy paste. A o Vw-u da ne pricam.
Alfa Romeo u srcu i dusi. Fiat sredstvo prevoza od tocke A do tocke B.

DinoG

Previse novaca ode u razvoj dizajna za svaki auto posebno zato se i gleda na ustedu pa se razvije jedan dizajn i onda rade sve aute na isti kalup. Iskreno se ne bi cudio da svi Fiati budu na kalup Tipa kao sto ce sad sve Alfe biti na kalup Giulie. Samo cekam Giulietta redizajn s Giulia frontom

skrooz

Giulietti samo ta promjena fali, plus malo konzola iznutra i nema ljepseg auta u klasi

Mike20

Zašto dizejnerski nešto drastično mijenjati što je provjereno uspješno?
Pogle Golfa, isti je već 15 godina izvana, Audi isto tak   :party-smiley-016:
Meni se ovo gore apsolutno ne sviÄ'a.
Dok i švabe rade sve ljepće aute (Mercedes, pa i BMW) talijani poznati po privlačnom dizajnu su počeli raditi ovakve aute.

AntonioK

Punto će biti neÅ¡to izmeÄ'u fiata 500 i fiata 500L  :puca:

2600


2600


MM321

Kad je o dizajnu vozila riječ ne mogu ne primjetiti da je većina proizvoÄ'ača skliznula u dizajnerski kič - vozila su nepotrebno predizajnirana, a ni fiat nije imun na to npr. nova panda iznutra. Forma bi morala slijediti ergonomiju i funkciju bez prenemaganja i to je to.

Mike20

Da tak rade onda bi rekli da su auti fauveovskii hladni i bezlični

Miha.

Volan izgleda luksuznije nego u Tipo-u. :super:

2600

Citat: Miha.  u 13 Siječanj 2017, 17:23:03
Volan izgleda luksuznije nego u Tipo-u. :super:

Znam da je instrument tabla sa ovog modela skoro pa identična: