Stilo - ÄŒipanje dizela ?

Autor Dr_Ante, 19 Prosinac 2009, 09:48:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

SEB

Citat: Bitanga  u 11 Rujan 2016, 11:38:20
Jedno pitanjce..
Napraviti ispuh prije remapa? Konkretno fi60 od turbine do kraja bez i jednog kata i lonca..ili treba biti bar jedan lonac? (Ne vezano za tehnicki nego se prica da mora biti bar jedan lonac zbog nekakvog vracanja pritiska turbine ili tako nesto? Seb, Killer?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


cjev max 55mm promjer...skinut sve katove, umjesto gornjeg stavit cijev (down pipe), umjesto donjeg stavit protočni lonac, umjesto zadnjeg lonca stavit još jedan protočni lonac..ako hočeš malo više buke nemoj stavit lonac umjesto donjeg kata nego cjev...lonci moraju biti mali po obujmu ako hočeš da se što bolje čuje
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

danci1993

ja imam mapu, straight pipe fi60 od flexi cijevi povuceno bez ikakvih lonaca, dobro se cuje dobro ide, ja zadovoljan, rade bi volio da imam downpipe al nema veze i ovo mi je cisto okej :)

Bitanga

Citat: danci1993  u 12 Rujan 2016, 15:51:38
ja imam mapu, straight pipe fi60 od flexi cijevi povuceno bez ikakvih lonaca, dobro se cuje dobro ide, ja zadovoljan, rade bi volio da imam downpipe al nema veze i ovo mi je cisto okej :)
Hvala Seb!

Danci nisi imao nikakvih problema sto se tice turba?
Ja trenutno imam samo kat na turbini ostalo samo cijev fi55 i umjesto zadnjeg lonca fi60 zavretak (zvuk je i sada sex)
Ja bi sad radio downpipe i fi60 od do i remap sa trenutnih 150ks do nekih 160-170ks kolko ide samo me zanima taj dio kaj neki vele da nesmie biti full protok nego bar jedan lonac ne zbog zvuka nego zbog nekog povrata pritiska jer se turbo moze sjebati + dal da napravim prvo ispuh pa onda remap da nebi bilo prvo da napravim remap onda ispuh pa da moram opet ic prepravljat mapu jer sam slozio drugaciji ispuh.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


danci1993

Ma nista sve je uredno, i meni je ostao taj kat, samo mislim da ces morat kupovat MAP senzor od 16v jer ce te izbacivat u safe mode. Neznam oce li ici preko 160ks ima tu sad dosta faktora, kuplung, turbina itd...

Bitanga

To da..i sad mi baca u safe mod.. turbo je novi gore od stila 140 iako vele da je isti ko na 115 i novi komplet kuplunga i zamasnjak :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


danci1993

Onda nebi trebalo bit problema sa konjazom
Uzmi samo Map senzor od 16v, spoji 3/4 pina i vozi...

Bitanga

Bum isel kod Killera da to sve slozi i novu mapu :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


danci1993