Stilo - ÄŒipanje dizela ?

Autor Dr_Ante, 19 Prosinac 2009, 09:48:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

a.m

ja sam svog chipao kpd GUBIĆA i mijerio mi je prije i poslje chipanja ja sam super zadovoljan.
http://www.gubic-tuning.hr/usluge.asp?grId=1&clId=1

badblue

i sad treba jos jedan post da bi saznali koliko je bilo prije a koliko je sad ks i nm ili ???

Bravo

Citat: badblue  u 29 Listopad 2010, 15:30:37
odgovor na prvo pitanje je seb a drugo micevac ;)

evo odgovora, hvala Marino


fangio

Citat: a.m  u 30 Listopad 2010, 22:02:42
ja sam svog chipao kpd GUBIĆA i mijerio mi je prije i poslje chipanja ja sam super zadovoljan.
http://www.gubic-tuning.hr/usluge.asp?grId=1&clId=1

može na ovo odgovor...
vozim sve i svaĹÄ,,ta na razliÃ,,ite naÃ,,ine,....

renky

#34
Citat: badblue  u 29 Listopad 2010, 09:39:46
115 serijala (nije mjereno) chipan kod Tibora u ZG-u, izmjereno 154 ks i 325 na 2 285 nm dok na 1800 ima 318 ...graf je u mojoj temi......chipan je vec cca 70 000...turbina suha ko barut...kvacilo drzi bez problema....

Istina , sreo covjeka na cesti , auto leti.... ali mi se cini da mu nekako malo tih 154 konja :)

Citat: jasmin  u 06 Svibanj 2010, 11:12:19
ja namjeravam chipat svog stilistu ali nikako da se sastanem sa lovom. Volio bi cut necije iskustvo na dizelasu da je imao chip i proso preko 50tkm. sad za vikend sam isao u srednju bosnu i natrag i 115ks mi je nekako malo pogotovo za pretjecanje pri kriticnoj brzini 80 ili 90 na sat. treca mi uopce nije uvjerljiva ko da mi u cetvrtoj bolje povuce nekako. zato bi ga malo pojacao al se bojim kvarova pa me zanima necije iskustvo duze vremena imanja chipa

Ne brini za cipanje ako je napravljeno kako treba. Ja vozim sa cipom nekih 90000 km , auto ima 110000 i sve je u redu. Nema dima , ne klizi nista i sve je ok. Inace cip je Novitec. Evo i link :

http://de.novitec.nl/webshop/en/fiat/performance-kits/Default.asp?prodID=122

fangio

kak misliš da mu je malo? želiš reći da si ga ostavio s svojim? možeš napisat ak si mjerio kolko ti je auto imao prije a kolko poslje remapiranja i dal je izmapiran na valjcima il sam stavljena druga mapa i gotovo. Vidim taj tvoj stilo u oglasniku na prodaju kaj dolazi iza stila?
vozim sve i svaĹÄ,,ta na razliÃ,,ite naÃ,,ine,....

renky

#36
Citat: fangio  u 16 Prosinac 2010, 21:42:01
kak misliš da mu je malo? želiš reći da si ga ostavio s svojim? možeš napisat ak si mjerio kolko ti je auto imao prije a kolko poslje remapiranja i dal je izmapiran na valjcima il sam stavljena druga mapa i gotovo. Vidim taj tvoj stilo u oglasniku na prodaju kaj dolazi iza stila?

Sala mala ,poznam decka pa da ga malo isprovociram :). Auto je 1.9 MJT 120 ks , koliko sam dobio sa cipom neznam, nisam bio na mjerenju. Uglavnom cip se konektorima spoji u motor i to je to. Nema dodatnih podesavanja ili sllicnog.

badblue

jedanput smo se malo popratili i njegov je zivlji...ima tu vise faktora u igri ali ili su konji bolje rasporedeni ili ih ima vise od ovih na linku....to je i novija verzija dizla u odnosu na mog tj multijet pa mozda to ima utjecaja...moment i sl, mozda ima vise rezerve snage za dizanje......mozda.....mozda su u sumi :D

a.m

evo isprika nisam vidio post, prije chipanja mijreno 115ks poslje chipanja 147ks i nekih 318Nm   :formula:

Mrsoo

Znaci decki nema nikakvih problema s cipanjem ak se sve uredno napravi,planiram cipat svog stila pa me zanima kakvi su dozivljaji.

tempradrifter

132,000km čipan prošo i nema još nikakvih problema ni s motorom ni lamelom/zamašnjakom , samo nije jako dignut 115->140

Mrsoo

ahaa....tak i ja mislim svoga cipirat na nekih 140ks nemislim pretjerivat...i sta jel se vidi razlike prije i poslije

a.m

kak se ne bi vidla razlika osjeti se jako,samo sto je mene lik pitao dali hocu krajnu brzinu vecu ili star t bolji,stim da sam ja skinuo srednji lonac i katalizator i to se isto dosta osjeti i NEMA turbo rupe 100%

Mrsoo

Superiska...ja bi radje pojaco start jer mi je sada nekako trom na startu sad neznam jel tako i kod vas ostalih

SEB

svaki turbo ima turbo rupu...ona se može neznatno smanjit ali če uvjek postojat...mape se daju složit po želji...može se pojačat samo okr moment a da konačna snaga ostane ista i štošta drugo

Mrsoo moraš probat neki drugi auto il svoj daj nekom ko kuži pa da ocjeni dali je to kod tebe normalno ili ne
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol