Marea JTD110 2001. god - chipiranje

Autor marea_jtd110, 04 Rujan 2014, 09:03:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marea_jtd110

Pozdrav ekipa!

Htio bi staviti chip na auto. Trenutna kilometraža je 236.000 i stanje motora je ok.
Interesiraju me preporuke i savjeti što staviti. Neki kažu box, neki remapiranje ECU.

Hvala!
JTD -> Jako To Dimi

fićo

U svakom slučaju bolje remapiranje ecu,time dobijes najbolji omjer snage prema stanju motora
Naravno valjci prije i poslije remapa i  :formula:
To su moja iskustva,pozdrav

alister

Citat: marea_jtd110  u 04 Rujan 2014, 09:03:52
Pozdrav ekipa!

Htio bi staviti chip na auto. Trenutna kilometraža je 236.000 i stanje motora je ok.
Interesiraju me preporuke i savjeti što staviti. Neki kažu box, neki remapiranje ECU.

Hvala!

Imam chipiranu Marea-u, isto tako 110 JTD i evo već je 230kkm sa chipom, razlika se osjeti u odnosu na stock verziju... TakoÄ'er ti ne bi preporućio box, a javi se Tempradrifteru ili Seb-u da ti to odrade kako spada

tempradrifter

odličan motor za doradit, moja ima sad 350000 i motor i dalje nije diran. Na valjcima je pokazao 162ks

marea_jtd110

Vidim da svi preporučate remapiranje. Tako mi je reko i jedan električar da taj box zapravo služi kao varalica ECU i da nije dobra solucija. Frend je na jtd 105 prikopčao i odmah mu je izbacilo grešku pritiska i upalio mu se injector na tabli. Nikako nije htjelo radit sa boxom. I odustao, za remep su ga tražili masnu lovu
JTD -> Jako To Dimi

Swordfish

Jedan od najzahvalnijih motora za chip tuning...  :formula: