Chiptuning program, da li vrijedi kupiti?

Autor djuzahgt, 21 Prosinac 2014, 20:36:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

cupavica lorena

na raznorazna pitanja,raznorazni odgovori,po malo procitanih postova mislim da kolega sale koji vozi nekakvu "kantu" od punta i to jos nevaljalog fiat dizela,a i tempradrifter koji nesto i sarafi po takvim "kantama"mogu pametnom covijeku reci na koji nacin napraviti remap na autu,moje skromno misljenje
ako nemate hobi,kupite fiat

chakija

Citat: tempradrifter  u 23 Prosinac 2014, 10:20:57
kad sjebete s tim ecu, možete kod mene popravit povoljno.
moja auto trpi razno razne remape već 8 godina, na desetke kojekakvih mapa sam probao, i vidi vraga , nikoji mu nije...

Citat: cupavica lorena  u 23 Prosinac 2014, 22:00:53
na raznorazna pitanja,raznorazni odgovori,po malo procitanih postova mislim da kolega sale koji vozi nekakvu "kantu" od punta i to jos nevaljalog fiat dizela,a i tempradrifter koji nesto i sarafi po takvim "kantama"mogu pametnom covijeku reci na koji nacin napraviti remap na autu,moje skromno misljenje
ti to nas malo jebes?

cupavica lorena

ako nemate hobi,kupite fiat

chakija

Citat: cupavica lorena  u 23 Prosinac 2014, 23:07:55
nevidim na koji nacin :funny:
mislim pričaš tu nešto o nekome ko je jaaaako puno toga postigo sa autom napravljenim sa otpada ... aj ti tak nešt postigni pa se onda javi .. mogao je tempra rastavit i sastavit vraga i boga i svaka mu čast, al ak nema iskustva sa remapima, čemu petljanje onda...

kemba

Ti ne kuzis da te cupavica prcki kvalitetno.... Palis se ko upaljac

Ak sve znas i sve sljaka godinama cemu onda prepirka.... Peglaj majstore najbolje sto znas

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

chakija

Citat: kemba  u 23 Prosinac 2014, 23:17:36
Ti ne kuzis da te cupavica prcki kvalitetno.... Palis se ko upaljac

Ak sve znas i sve sljaka godinama cemu onda prepirka.... Peglaj majstore najbolje sto znas

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk
ma nek prcka, ne ljutim se ja, al treba nekad pazit šta se priča haha

a prepirka je tu jer hoću reći da to Å¡ljaka sve bez brige, jer imam veliko iskustvo s time, a doÄ'u neki neupućeni pa pričaju o otilaženju kompjutera i ne znam čega sve ne

cupavica lorena

neki ljudi ovdje znaju kakvo misljenje ljudi imaju o fiatu pogotovo dizelu,ja sam neke stvari napisao pod navodnim znakovima,znam i zasto je tako napisano,ako se netko nasao uvrijedjenim ja se ispricavam,namjera nije bila nikoga omalovazavati,ja samo iznosim svoja skromna misljenja koja sam stekao voznjom marke FIAT od 1995.godine pa do dana danasnjeg,vozio sam ih i prije ali nelegalno pa nije vrijedno spomena,ispricavam se za  :off:
ako nemate hobi,kupite fiat

Salee

zaboravi na bilokakve oblike pokusaja cipanja s ovakvim informativnim pitanjima... prvo desetak godina proucavanja auta na razne nacine, a paralelno i programiranje i matematiku pa onda mozes prvi put pokusat ;)
1/4 mile time: 13.09 powered by AutoEvolution.hr

djuzahgt

Vidim da neki ovdje samo idu na custom remap. Custom remap me ne zanima, ni mislim stavljati vecu turbinu, veci interkuler, vece dizne, jacu pumpu goriva itd.
Interesuju me prvi nivo, vec napisane mape. Samo  me zanima da li uz taj program dodju mape standardne za prvi nivo cipovanja auta!?


chakija

Citat: djuzahgt  u 29 Prosinac 2014, 19:28:17
Vidim da neki ovdje samo idu na custom remap. Custom remap me ne zanima, ni mislim stavljati vecu turbinu, veci interkuler, vece dizne, jacu pumpu goriva itd.
Interesuju me prvi nivo, vec napisane mape. Samo  me zanima da li uz taj program dodju mape standardne za prvi nivo cipovanja auta!?
da...dobiješ npr 10%, 15%, 25%...

kemba

hebes remap... iscupas dpf i kat
i bajo auto leti.......
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

speedhunter

imas tri opcije: remap, remap, remap ;D...kupit s ebaya neki povoljan chip(zapravo p.box,jer je chip nesto drugacijeg oblika)je za mene prestrasno...

Ako te interesiraju ti p.boxovi javi se sm chip tuningu i neces fulat, *** te ebay ***

SEB

Citat: kemba  u 23 Veljača 2015, 08:29:44
hebes remap... iscupas dpf i kat
i bajo auto leti.......
a baš i nije tak :/
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

kemba

Ajd da ga remapiramo....  Al na rate nemam para

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

SEB

Citat: kemba  u 04 Ožujak 2015, 14:15:34
Ajd da ga remapiramo....  Al na rate nemam para

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk


ajd
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol