Remap T-jet

Autor marracc, 03 Prosinac 2018, 21:57:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marracc

Pozdrav!
Da li je tko radio remap na T-Jet-u?

Citam po stranim forumima da 120hp sa IHI vl37 ide do 140-150 KS samo sa poboljsanom mapom, pa me zanima tko bi to kod nas mogao napraviti, naravno uz valjke i garanciju da ti nece nesto ***.

Memphis

Moj ti je savjet da se maneš toga ...

Tom

Gubić tuning ili AutoRevolution. Meni su oboje nešto radili i nemam prigovora.
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Mike20

http://www.css-tuning.com/galerija-vozil/fiat

Nisu daleko, a imaju i popust na više auta.
Bilo je slučajeva, da je nakon remapa 120ks na, turbina imala čudne zvukove, jer je vjerojatno bila na svom maksimumu.

Ti motori su kovani iznutra i bez problema drže 180ks, a ima i jedan od 230ks na stranom forumu i radi već jedno vrijeme bez problema. Al je radio preinake neke.

Ja bi radio remap, al bih stavio VL36 turbinu

topolino

Vjerojatno bude turbinsko kuciste ubrzo puklo jer puca i na oem snazi.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

156 sp1 rosso

Citat: Mike20  u 04 Prosinac 2018, 09:29:37
http://www.css-tuning.com/galerija-vozil/fiat

Nisu daleko, a imaju i popust na više auta.
Bilo je slučajeva, da je nakon remapa 120ks na, turbina imala čudne zvukove, jer je vjerojatno bila na svom maksimumu.

Ti motori su kovani iznutra i bez problema drže 180ks, a ima i jedan od 230ks na stranom forumu i radi već jedno vrijeme bez problema. Al je radio preinake neke.

Ja bi radio remap, al bih stavio VL36 turbinu

Ja remap  radio u css....preporuka....evo treća godina sve super.
....i tata bi sine...

marracc

Hvala na odgovorima.

Citat: 156 sp1 rosso  u 04 Prosinac 2018, 18:35:54
Ja remap  radio u css....preporuka....evo treća godina sve super.

Koliko te kostalo, ako nije tajna? Na koliko km si napravio remap? Da li rade neki genericki remap, kaj je vec isprobano i kaj super radi, ili dogovaras s njima kaj bi htio?

Kaj se tice turbine, uzeo bi VL36 jedino ako bi ju nasao polovnu za jeftiniju paru, uglavnom kuciste, a pokretne dijelove bi stavio nove. Prije remapa bi svakako promijenio komplet centralni dio turbine, izmedju kompresora i ispuha, naravno ako je kuciste ok, a mislim da je, jer nemam nikakvih problema za sad.

Kaj se tice pucanja kucista, uglavnom pucaju ak ga stisces na hladno, sto izbjegavam....

Mike20

300 eura je remap auta do 2009.g
Rade posebnu mapu za svaki auto za vrijeme rada motora