Alfa 159 1.9 JTDM dizanje snage

Autor StefSutila, 26 Svibanj 2019, 17:29:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Imas opciju ako je ulje jos u njoj da pogledas na cepu za ispust ako ima metalnog taloga. Polovni bez ulja u njemu izbjegavaj.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

niko33

Ups!!
Nema ulja (:
Ima garancija :)


No,da ne spamamo bez veze-mislil sam samo dal “rukom” mogu vidjet kaj prije montaže.
Ulazi u sve brzine,skinuta je neki dan,i znam da je nekad na vijku ispusta bil magnet koji je “skupljal” spenu ali toga vise nema.
Isprat ćemo ju jeftinim uljem prije ulijevanja origigi i jbg mogu samo držat fige da će bit ok.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mike20

Uvijek se prije skidnja getribe ispusti ulje, tak da to i ne mora niš značiti.
Nemreš niš znati dok ju ne montiraš, staviš ulje i provozaš. Na skinutoj ovak na ruku isprobavati poluge za šaltanje, okretanje dosjeda poluosovina neće previše pokazati-ok, ak je skroz podrobljena iznutra onda da.
Tek kad se zavrti na okretaje i optereti, sve budeš znao

StefSutila

kad prozuji prozujat ce,ako bilo i sutra rjesit ce se i gotovo,auti su rupa bez dna koji se moraju popravljat i amen,ako oces vozit jeftino al bez uzivancije,kupis neko smece od auta i to je to
Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 185hp+
STILO 1.9 JTD  150HP+ K.A.W suspension

Mike20

Ja se vozim jako jeftino (35-40kn/100km Max), uživam u vožnji (turbo benzinac) i dobar je auto  :tup:

niko33

Citat: Mike20  u 01 Lipanj 2019, 12:19:04
Ja se vozim jako jeftino (35-40kn/100km Max), uživam u vožnji (turbo benzinac) i dobar je auto  :tup:
Potpis
Moment skoro ko u dizela a dijelovi duplo jeftiniji i još k tome nema injektora po par tkn,visokotlacne pumpe...i da ostanemo on topic za razliku od atmosferca ovo se da nadrukat i to dobrano uz “nevelika” ulaganja.
Pokraj struje pogon koji bude definitivno vodil tržišta sljedećih par godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mike20

Ovisi koliko dižeš snagu.
Mislim da je 180ks za taj motor upotrebljivo dugotrajno.

Osim ako se auto slažem za lokalne rejsere, al onda se ne uzima 159tka

topolino

180ks je oem snaga i nista od unutarnjih kompomenti nije drukcije od ostalih t-jeta.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Točno. Zato velim, dugotrajno upotrebljivo.

A isto mislim i za motor iz ove teme