Mjerenje snage - 29.08.2020 Prijave

Autor niko33, 05 Kolovoz 2020, 15:36:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tihich

Da li je to u planu sljedecu subotu?

niko33

Ne
29.08.

Molim administratora ako mu nije problem da  razdvoji teme ili promjeni naslov u neÅ¡to smisleno : Meet u ZG,mjerenje snage na valjcima - Auto Tim - tko je za ?  Ili slično


Sent from my iPhone using Tapatalk

skrooz

Navratim na cugu vjerojatno. Ali provjeri za svaki slucaj lokqciju valjaka, neznam dal je auto tim nabavio neke nove, ali oni koji su bili tamo su sad u dugom selu i tamo muha radi. Bio nedavno jedan abarth na cipanju i drugi na mjerenju, a ja samo promatrac

Miha.

Ja javim do 20og. Neznam dal ću taj tjedan biti na moru ili idući..

Mairon

Da li su ti valjci precizni ? Našao sam par temi i podijeljena mišljenja. Znači da li se dobije izlist snaga/moment ? Ako je sve ok, možda bi došao izmjeriti gp-a

niko33

Citat: Mairon  u 11 Kolovoz 2020, 08:07:27
Da li su ti valjci precizni ? Našao sam par temi i podijeljena mišljenja. Znači da li se dobije izlist snaga/moment ? Ako je sve ok, možda bi došao izmjeriti gp-a
Premalo nas je da bi se tražio neki popust na grupu tak da se definitivno treba dobit izlist. Vise idem na meet - ovo je “usputna djelatnost”.
Još čekam da vidim dal će se ko javit pa da onda nazovem...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mike20

Slažem se.

Podaci koje izmjere su cca točni. Ak Fiat pokažu +10-20ks, točni su  :haha7:

eLaCiD

Citat: skrooz  u 07 Kolovoz 2020, 21:28:20
Navratim na cugu vjerojatno. Ali provjeri za svaki slucaj lokqciju valjaka, neznam dal je auto tim nabavio neke nove, ali oni koji su bili tamo su sad u dugom selu i tamo muha radi. /cut

I na kraju gdje je palnirano Auto Tim na Sisačkoj ili Dugo Selo kod Muhe   :neznam:
098  38 77 11
elacid@net.hr

niko33

Razgovaral sam sa Damirom(Muhom),ocekival sam puno veći odaziv budući da ste manje vise svi ZG i okolica.
Dalje ga nisam vise zval jer sve živim u nadi da se bu javilo jedno desetoro pa da imam razlog najavit - ovo nas odradi za pol h.


Sent from my iPhone using Tapatalk

eLaCiD

Dakle imamo datum 29.08. sad lokacija - kod Muhe nisam još bio pa ne znam gdje je. I vrijeme oko kolko ujutro ili kada.
Pa ko doÄ'e doÄ'e.  :ok1:
098  38 77 11
elacid@net.hr

ivica683

prijavljujem se za mjerenje  na valjcima.Neznam adresu Muhe u Rugvici pa neka netko objasni gdje je to.

Miha.


Mike20

1. niko33
2. Bero
3. eLaCiD
4. ivica683
5. Mike20
6. Miha

Dopišite se ko još dolazi

niko33

Upravo sam se cul s njim - tek drugu srijedu može potvrdit termin jer je utrka taj dan(ako se utrka odgodi-termin vazi).
Sljedeći problem je da su utrke tri subote za redom pa bi slijedeći termin bil tek negdje deveti mjesec.
Drugu srijedu mogu potvrdit dal njemu odgovara - ako neko zna nekog drugog da ima valjke i može dogovorit za 29.09 molim da uskoci (ovo je bilo neplanirano a meni svejedno kod koga smo).

Mike - info - da imaš dva u jedan u cijeni jednog :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

eLaCiD

Citat: ivica683  u 13 Kolovoz 2020, 19:47:38
prijavljujem se za mjerenje  na valjcima.Neznam adresu Muhe u Rugvici pa neka netko objasni gdje je to.

Hajde ljudi neka netko napiÅ¡e adresu i mene zanima gdje je. Kak inače da doÄ'em.
098  38 77 11
elacid@net.hr