Mjerenje snage - 29.08.2020 Prijave

Autor niko33, 05 Kolovoz 2020, 15:36:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

niko33

Sisačka 22A
10000 Zagreb

Ali....gore navedeni problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk


eLaCiD

Citat: niko33  u 14 Kolovoz 2020, 10:57:55
Sisačka 22A
10000 Zagreb

Ali....gore navedeni problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dakle Auto Tim , nije Rugvica ?
098  38 77 11
elacid@net.hr

Bero

Samo boxer bajo moj :)

niko33

Auto Tim ovu subotu nedostupan.....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bero

Samo boxer bajo moj :)

niko33

Problem je kaj manje vise svi radimo do tri/četri - kak i oni.
Meni treba cca 1h do ZG. Rekel je dečko da bi ostal i do pet da nas se skupi vise.
Nitko nezna za druge valjke nekoga???


Sent from my iPhone using Tapatalk

skrooz

Valjke ima i TH-performance u jezdovcu, samo ce tamo biti veca cijena sigurno, a i CVH u velikoj gorici.

Bero

#38
A neka bude neke druga subota onda. Radnim danom je objektivno problem organizirati bilo Å¡ta ako je ovima radno vrijeme do 5
Samo boxer bajo moj :)

Mike20

Nekad davno smo bili u AMC, Mičevec ak se ne varam

eLaCiD

Evo i kak sam si mislil. Ništ od svega. Bili smo ovde onde, možemo ne možemo, dostupni nisu dostupni i kaj ti ga ja znam kaj sve ne.Ovu subotu ne može, a kad bude ne zna se.
Dakle sve u svemu joÅ¡ jedna isprazna priča kao i inače. Ne mreÅ¡ nekaj složiti sve da hoćeÅ¡.  :tup:
098  38 77 11
elacid@net.hr

Mairon

To je tako i tako će biti. Nije toliko aktivan ovaj forum kao nekada. Skupilo bi se dodatno 5-6 ljudi minimum za to nekada. Ali da se zna točno cijena je ta, datum je 101 % tad i tad. Pa i ja bi došao izmjeriti svog 1.9 gp na kojem je prošli vlasnik kemijao. Ali sigurno nebi dao 350 kn cvh-u, ili još više thp-u.

2mario2

Išao bi i ja da sam doma. Dalo bi se skupiti ljudi, al mi nisu jasni ti koji imaju valjke za mjerenje ako ti dolazi 10 ljudi recimo da nemožeš i nećeš ostati dulje pošto ti to donosi novce u vlastiti novčanik jbt

skrooz

Valjci koji su bili u auto timu su premjesteni na pocetak dugog sela, preko puta ribarske kuce. To je 100% tocna informacija. Fire ili ti muha naplacuje 200kn mjerenje. Ta cijena je i kad se skupi vise auta i kad se mjeri samo jedan. Tko hoce ici mjeriti, saljem broj od muhe u privatnu poruku, pa se najjednostavnije dogovorite s njim kad njemu i vama pase. Napisao sam vec to i prije, ali drugi znaju bolje pa mi se nije ulazilo opet u raspravu

niko33

#44
Citat: skrooz  u 29 Kolovoz 2020, 19:31:25
Valjci koji su bili u auto timu su premjesteni na pocetak dugog sela, preko puta ribarske kuce. To je 100% tocna informacija. Fire ili ti muha naplacuje 200kn mjerenje. Ta cijena je i kad se skupi vise auta i kad se mjeri samo jedan. Tko hoce ici mjeriti, saljem broj od muhe u privatnu poruku, pa se najjednostavnije dogovorite s njim kad njemu i vama pase. Napisao sam vec to i prije, ali drugi znaju bolje pa mi se nije ulazilo opet u raspravu
Ajde nazovi Muhu-Damira i pitaj ga kaj je delal danas i kaj dela sljedeće tri subote-ovo je bilo samo sa dobrom voljom da nas se skupi nekolicina na kavi i ko oce izmjeri snagu - da je ekipa ili društvo moglo se bez obzira na mjerenje napravit meet.
A kaj se tiče tvoje izjave da drugi znaju bolje-tri put sam napisal ako netko zna ili ima nekoga da može odradit valjke nek riješi!!! -pa kaj nisi rijesil kad si tak sposoban...
U subotu čovjek nije mogel-ponudil je da ostane drugi dan ali ga mi je bilo glupo smarat za troje ljudi.
Piše cijena 200kn - promaklo ti valjda - i za to ti prihvaćam ispriku...
Vrati se lijepo natrag i vidi koliko je auta bilo prijavljeno ako izuzmeš nas varazdince koji se uredno nalazimo svako malo na kavi.
Meni je najmanji problem sjest u auto i otfrnjit u ZG i napravit mjerenje za 200/300kn-poanta je bila nekog druženja...

I ajde ribek budući da si super informiran u sve organiziraj drugu subotu mjerenje kod Muhe - ja ću dat 1000 kn da prvih pet ima gratis...

Broj je dostupan na vise foruma +385 95 8251 690 Damir/Muha -remap na valjcima,mjerenje snage-dio Auto tima!


Sent from my iPhone using Tapatalk