Mjerenje snage - 29.08.2020 Prijave

Autor niko33, 05 Kolovoz 2020, 15:36:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Upravo to. Nije bit samo mjerenje, bit je neko okupljanje, a tko hoće/može, napravi mjerenje. Ko neće, malo pogleda, popriča, ljudi se upoznaju, vidiš neke koje dugo nisi itd.

Bero

Citat: eLaCiD  u 29 Kolovoz 2020, 10:47:06
Evo i kak sam si mislil. Ništ od svega. Bili smo ovde onde, možemo ne možemo, dostupni nisu dostupni i kaj ti ga ja znam kaj sve ne.Ovu subotu ne može, a kad bude ne zna se.
Dakle sve u svemu joÅ¡ jedna isprazna priča kao i inače. Ne mreÅ¡ nekaj složiti sve da hoćeÅ¡.  :tup:

Ne znam čemu toliko negativnosti...
Žalosno je da nas se skupilo svega 5 zainteresiranih na forumu, ali to je tako sa forumima - aktivnost je nikakva i moš ga je*at...
Uglavnom, kolega niko je pokazao inicijativu da se to organizira i napravi nekakvo druženje/minimeet i treba ga podržat a ne pametovat  :tup:

Samo boxer bajo moj :)

skrooz

Da, znam da je muha u guzvi maksimalno, da, znam da svima pase vikend i da, tesko je to organizirati. I da i dalje se tvrdilo da bi mjerenje bilo u auto timu. Isto tako sam napisao da bi navratio na druzenje kad bude mjerenje. Ne druzite se samo vi u varazdinu, dogadaju se druzenja i u zagrebu. Svaki petak na billi od 21h bude svih marki auta, cetvrtkom i nedjeljom su alfisti od 19h kod nsb-a. Sinoc se skupilo nas sedam sa abarthima i napravilo dir po gradu. Napise se mjesto, vrijeme i datum pa ko zeli doci, doci ce

eLaCiD

 
Citat: Bero  u 29 Kolovoz 2020, 21:26:03
Ne znam čemu toliko negativnosti...
Žalosno je da nas se skupilo svega 5 zainteresiranih na forumu, ali to je tako sa forumima - aktivnost je nikakva i moš ga je*at...
Uglavnom, kolega niko je pokazao inicijativu da se to organizira i napravi nekakvo druženje/minimeet i treba ga podržat a ne pametovat  :tup:


Dobro gde ti tu vidiÅ¡ negativnost. Uostalom kaj tu nije točno kaj sam napisao ?  :neznam:
098  38 77 11
elacid@net.hr

ivica683

sutra (srijeda) sam na mjerenju u 15h.Ako netko ima vremena i volje neka se pridruži.

niko33

Citat: ivica683  u 08 Rujan 2020, 19:34:47
sutra (srijeda) sam na mjerenju u 15h.Ako netko ima vremena i volje neka se pridruži.
Bok
Daj mi molim te reci-jel istina deset do petnaest minuta kompletan proces??
Ispis dobiješ i onaj famozni odgovor na koji nisam imal odgovor jer nisam dogovaral detalje kad nismo mogli termin rijesit - di si bil dugo selo ili stara lokacija?


Sent from my iPhone using Tapatalk

ivica683

1. da
2.dugo selo---to su valjci koji su nekad bili u Auto timu pa su preseljeni u Dugo selo