Main Menu

f1 na TV-u

Autor AntonioK, 01 Ožujak 2014, 12:18:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK

DA LI NETKO ZNA HOÄŒEMO LI GLEDATI F1 NA TV-u ? :formula:

NikolaST

Čitao sam na GP1 nekidan da je nešto u planu, barem po Jergovićevim riječima ali da ništa još nije definitivno.
Ako se neÅ¡to u meÄ'uvremenu promjenilo, neznam
assumption is the mother of all fuckups


fiat bravo

trebao bi biti prijenos pošto je studio opremljen još prije 2 mjeseca,zasad se zna da bi trebao biti na max tv-u,
ali samo na programu arene hd,taj program nije u osnovnom paketu i mora se kupiti
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

alfaomega

Ha ha ha njemački RTL i gledaÅ¡ sto posto tak i onak ak se i ne razumije njemački vidiÅ¡ sve i znaÅ¡ kaj se dogaÄ'a!

fiat bravo

Citat: alfaomega  u 01 Ožujak 2014, 18:03:31
Ha ha ha njemački RTL i gledaÅ¡ sto posto tak i onak ak se i ne razumije njemački vidiÅ¡ sve i znaÅ¡ kaj se dogaÄ'a!
nemaju svi njemački rtl,al zato imaju stream-ovi
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

M.P.


Nemesis

Ma na.bijem i njih i Ht na kur.ac!!!
Katastrofa....
Moram placati i rtv pristojbu i max tv...
Prejadno.... :(

Sent from my ZP700 using Tapatalk


fiat bravo

Sve se to znalo,al eto sad je i službeno
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

Vlado SK

Katastrofa, pa bas sve mora prenosit jeb...ni max tv! uzas!! nije mi jasno da se pretplata hrt u placa ocito samo za turske, meksicke i sta ja znam kakve sapunice... Katastrofa jos jednom"

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2


nikola_st

jos jedna sezona gledanja preko streama sljedi al sad bar mogu spojit laptop na tv kad naden dobar stream 
ako naden koji dobar javin svima :)

fiat bravo

Ajd onaj tko ga ima kupit možda će i kupiti dodatni paket da može gledati,al šta sa onima koji nemaju max tv?
Nije mi jasno kako oni to razmišljaju
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

draĹžen.os

#12
  Prosle godine(ko ima Bnet kablovsku) moglo se gledati (ali tesko slusati) na madjarskom programu  :formula:.

dudo1


alfaomega

Prema svemu sudeći laički rečeno ko se kak snajde!!!!