Sudjelovanje na street race-u!

Autor Đuka, 14 Siječanj 2015, 19:12:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Đuka

Jucer na putu za goricu, tocnije 20min od gorice na autoputu, tocnije na savskom mostu je motor odlucio otici u mirovinu...pukla glava, blok, izgorio dihtung glave i puklo crijevo od vode....do daljnjega van funkcije i natjecanja...

Puntach





Pretpostavljam da je opet krivica u bivsem vlasniku i njegovom mehanicaru...
PoĹÄ,,tujem svakoga al se nikoga ne bojim, osim dragog Boga jer je razlog ĹÄ,,to postojim...

Dok zivot juri, ja cu lagano...

Đuka

Citat: Puntach  u 07 Lipanj 2015, 19:58:29
ne ovaj puta je kriv westgate bil koji nije promjenjen od tvog vlasništva.



Pretpostavljam da je opet krivica u bivsem vlasniku i njegovom mehanicaru...

DRAGON

Sve si lipo napisa, samo tribaš citat naopako.
Puklo crijevo od vode, izgorija dihtung glave, pukla glava.....

ludaman

a jebate.. steta.. :(
Ne znam koja je vasa spika od prije, ali tu se nema nikoga krivit osim sebe samog. Tlak je skakao ko lud, bar si tako tu na forumu pisao. Kad se desava da turbo prepunjava nema voznje, eventualno kad se popravlja u 1. malo stisnut da se vidi dali je kvar otklonjen

Nadam se da ces slozit to sto prije i bezbolnije!


Edit; Dragon je napisao prije mene, a u isto vrijeme poceli pisat jer nije bilo njegovog posta :)
pa da se nadovezem.
nisam ni vidio da je napisao da je crijevo puklo.. ali nema tu sta, motor se skuha prije nego digne temperaturu u crveno.. koma situacija :(
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

Puntach

Vjerojatno sam trebal mjenjat ispravne dijelove...


Citat: ludaman  u 08 Lipanj 2015, 21:32:11
Ne znam koja je vasa spika od prije, ali tu se nema nikoga krivit osim sebe samog. Tlak je skakao ko lud, bar si tako tu na forumu pisao. Kad se desava da turbo prepunjava nema voznje, eventualno kad se popravlja u 1. malo stisnut da se vidi dali je kvar otklonjen...




Misli si mi procital  :good:
PoĹÄ,,tujem svakoga al se nikoga ne bojim, osim dragog Boga jer je razlog ĹÄ,,to postojim...

Dok zivot juri, ja cu lagano...

Đuka

Sve ce bit ok....kupljen novi motor....ovdje nikog ne krivim osim sebe al ocito je nekome do provociranja....

thomekh

Ako dolazi tko ovaj vikend u vz na trku slobodno se javi

goran20vT

Pa kolko je imao motor od slaganja?

Jbg dešava se... ali onaj ko ga je slagao sigurno je negdje zeznuo.... al opet kad se slaže motor na novokupe se i ta 2-3 crijeva nova od vode... jedno košta 50kn

Đuka

Citat: goran20vT  u 20 Lipanj 2015, 09:50:10
Pa kolko je imao motor od slaganja?

Jbg dešava se... ali onaj ko ga je slagao sigurno je negdje zeznuo.... al opet kad se slaže motor na novokupe se i ta 2-3 crijeva nova od vode... jedno košta 50kn
sve je bilo ok složeno samo je westgate malo zezao i kako je usljedila trka nisam uopce obracao paznju na tlak turba....kad sam spazio da druka preko 1.6 bara vec je bilo kasno....izgorio dihtung glave i doslo je do hidro probijanja....al nema veze.....moja krivica....sada imam vremena do druge sezone malo ekstremnije punta pripremit..

Maverick

kaže se da je najlakše odustat!

ako imaÅ¡ volje i mogućnosti samo naprijed  :formula:

da ja slušam što mi sve frendovi govore, moj puntić bi već bio pod prešom i vozio bi golfa duju ;)

Dj Mattej

Jedno je kada nešto na autu rukne zbog nepažnje vlasnika ili zanemarivanja potencijalnog problema....a drugo je kad je auto tuniran pa ruknu komponente koje ne podržavaju takav stupanj setupa.

;D Ja to recimo volim na svom..nek se strga Å¡to prije sad pada zamijenim sa jačom komponentom ili bolji rjeÅ¡enjem nego da ti se sve skrÅ¡i nasred trke ili manifestira na ostatak motora pa i njega povuče zasobom  :skartoc
removed by admin

Đuka

Citat: Maverick  u 23 Lipanj 2015, 08:56:27
kaže se da je najlakše odustat!

ako imaÅ¡ volje i mogućnosti samo naprijed  :formula:

da ja slušam što mi sve frendovi govore, moj puntić bi već bio pod prešom i vozio bi golfa duju ;)
nema odustajanja....;) ovo mi je samo Å¡kola za ubuduce da bolje auta spremim....i neka se razleti opet....i opet cu ga slagat jos pametnije....

Đuka

Citat: Dj Mattej  u 24 Lipanj 2015, 12:56:42
Jedno je kada nešto na autu rukne zbog nepažnje vlasnika ili zanemarivanja potencijalnog problema....a drugo je kad je auto tuniran pa ruknu komponente koje ne podržavaju takav stupanj setupa.

;D Ja to recimo volim na svom..nek se strga Å¡to prije sad pada zamijenim sa jačom komponentom ili bolji rjeÅ¡enjem nego da ti se sve skrÅ¡i nasred trke ili manifestira na ostatak motora pa i njega povuče zasobom  :skartoc
slazem se sa svime al eto nisam imao vremena promjenit westgate i mislio sam da cu moci kontrolirat tlak i mogao bi al eto....zaboravio sam da ga moram kontrolirat...smiješno malo al sta je tu je....:D sad pametnije dalje....;)