17. Rally Poreč, 4. i 5. studeni 2016.

Autor SEB, 31 Listopad 2016, 07:43:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

SEB

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

SEB

Dojmovi sa Rallya Poreč ... Dakle.... sjebo sam!!! Jučer smo kiksali na 1. brzincu i konkurencija nas je uzela jako. Od 50tak auti Å¡to je startalo bilo smo 40. i zadnji u klasi Tj 4. Dvojca iz klase su nas uzeli po minutu dok jedan je bio blizu. Na nagovor suvozača danas smo stavili odreÄ'ene gume i napravili Set Up koji je bio pun pogodak. Cjeli dan smo vozili poprilično dobro i u rangu konkurencije koja ima bolje aute. 1. i 2. mjesto su bili tesko dostižni a 3. je bilo debelo u Ä'epu. 23. u generalci, 8. u PH i 3. u klasi. 9. brzinac prepun samopouzdanja 100m prije cilja na jačem ljevom zavoju doso sam prebrzo i morao sam haklat a bila je prevelika nakupina zemlje Tj nije bilo mjesta za haklanje nego sam udario, strgao vilicu i ispala je poluosovina. Ukratko morali smo odustat!!! Jbga. 😤 No, glava na ramenima, vraćamo se tužni kući i hvala Bogu sto nas je čuvao



BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol


Bravissimo


SEB

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol