44. Croatia rally 2017. Alfa 145 QV Seb i Damir

Autor SEB, 02 Listopad 2017, 17:35:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

SEB

Kratki rezime:
Prvi dan 44. Croatia rally prošo sa standardnim pehovima. I na 1. i 2. brzincu nam je napola odpao zaštitni pleh ispod motora. Dva jača haklanja, skok i opet hakl i išupah vijke sa L strane. Na drugom opet isti dio brzinca ali sada sa desne strane. Imali smo 45 min, nešto sam improvizirao, zavario i završili smo! Kočnice sa kojima smo došli i nisu nikako radile ajde još pomozi Bože, nekako su radile mada su bile nestabilne i nisam mogao sa sigurnošću pogodit točke kočenja. Giht mi rasturao L nogu tako da sam etape šaltao bez kvačila. I tak!
Drugi dan su se pehovi nastavili. Na 4. brzincu su kočnice otkazale na 20%. Zaštitni pleh sam opet odvalio. Uspio sam otkinut i komplet auspuh di je ionako težak i nejak auto izgubio još x ks. Sve složimo osim auspuha, na 8. brzincu na prvoj trećini otkaže kuplung cilindar. Složim sve i završimo na kraju 4. sa, mislim, 14 sec zaostatka za 3. Usporedivši 8. i 10. brzinac koji su isti, 10. smo bili brži 27 sec. Znaci možda bi bili 3. da nije bilo problema sa kuplungom. Ispred su R2 automobili nedostižni za našu staru baku Alfu a i dečki za volanima R2 auti se ipak malo bolje voze od mene! Čestitam im! Zadovoljan što smo u cilju i sa vožnjom s obzirom na sve ali plasman mi nije baš!


















































BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

SEB

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Mike20