Main Menu

Croatia Rally 2021

Autor Brankec, 24 Travanj 2021, 19:09:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Brankec

Vidim da nema nist u vezi Croatia Rally-a. Jel bio tko na rallyu. Dal je nastupila koja ekipa sa Fiatom.

Tihich

Od auta koji nisu baš česti vidio sam Alpinu, Toyotu gt86, Peugeota 208, Clio (predzadnja linija)

gandi

Malo od mene

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

gandi

#3
Kako pratiti WRC


UPUTE ZA INSTAGRAMUSE, INFLUENSERE, METRIĆE I SL

1) Okreni ledja utrci
2) Strajk a pouz. Ne zaboravi ozbiljan pogled (sunce koje bljesti u oci ce ti pomoci)
3) Opali 5739672 selfija sa autom IZA svojih ledja. Jedan mora uspjeti.
4) Stavi na instač uz komentar u kom si najveci wrc fan i 362 heštega.

OBAVEZNO
1) Postojana frizurica
2) Hlace sa prekratkim nogavicama (jer gej je okej)
3) Majica sa nekim bulÅ¡it tekstom ("ovo je majica", "just do nothing", PINK  i sl.)
4) Naocale lezerno objesene za tu majicu



Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
--->>>    click here      <<<---

Brankec

Znaci nista od Fiata. A mozda na godinu.

Mike20

Ma kakaF fijat na reliju, s čim, 500L   :haha7:

Odlične slike Gandi. Nisam pratio taj svijet, al sam se iznenadio kad sam vidio WRC kod nas

Kad se vozi u Kumrovcu?

Mike20


Brankec

A nista. Slozit Dobloa ili Ducata i po gasu.

Brankec

Ma pokazao bi ja njima sa Unicem. Sam da sam kupio nove gume. Vidjeli bi oni sta je 1100 kubika i 60 konja.

gandi

#9
Citat: Mike20  u 25 Travanj 2021, 12:18:32
Ovaj je stvarno genijalan

:lud:
https://mobile.twitter.com/Burgrid7/status/1386210368591175682
Ogier je zbog ovoga skoro diskvalificiran. Vrata se nisu mogla zatvoriti. Nista sto se ne moze rijesiti sa malo duct tapea.

Al zanimljivi su kasniji dogadjaji...

https://youtu.be/GPHwlupDiKs

@Mike20 , mozes saznati kod kolega kako je ovo zavrsilo, jer tu, laicki gledano, ima nekoliko kaznenih djela...

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
--->>>    click here      <<<---

Memphis

Pa dobro čovjek je priznao da je krv, nastavio rally i pobijedio. Ovaj s BMWom će drugi put malo više pazit kad će WRC automobilima htjet pokazat kaj je to BMW :)

gandi



Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

gandi



Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Mike20

Da, dobio je u okviru zakona Å¡to je trebalo.
Iako ponašanje jedne takve osobe na videu je neprimjereno

2mario2

#14
Ok, Ogier je zeznuo tu i zato je i kažnjen. Samo ima tu joÅ¡ jedna stavka. NaÅ¡a draga policija nema sposobnog čovjeka koji priča najproÅ¡ireniji strani jezik i to je sramota. Nekoliko policajaca je koliko vidim prisutno i da nijedan ne govori barem engleski je stvarni pokazatelj trulosti naÅ¡eg sustava. I koliko se po papirima nama vidljivim može pročitati, na mjesto dogaÄ'aja je stigao netko iz teama da se rijeÅ¡i potrebno i po meni Ogier je bez problema mogao napustiti mjesto nesreće poÅ¡to nije bilo nikakvih ljuskih žrtava već samo materijalna Å¡teta. Vjerujem i da FIA ima propisana pravila u takvom slučaju, a da zbog obostrane nepažnje (vozač BMW-a je po meni teži debil ako preticava po krajnjoj desnoj traci i to ne sa malom brzinom) Ogier mora odustati jer je komunikacija naÅ¡ih državnih službenika za kujac bi bilo izrazito glupo i Å¡tetno za njega na kraju krajeva. Neznam, možda sam totalno u krivu i stoga me se slobodno ispravi premda mislim da nisam u svemu Å¡to sam napisao

Uz to sve, preglednost WRC automobila je vjerovatno mala ako gledaš bok i iza sebe i čovjek nije možda uopće vidio drugi nadolazeći auto. I kako sam već spomenuo, do ovog nebi došlo da krkan sa makinom iz Bayerna nije išao izigravat velku facu i opalio po gasu po desnoj traci. Imao je više nego dovoljno mjesta i vremena prebacit se u lijevu krajnju prometnu traku i "pobijediti" wrc vozilo