Novi bravo 1.4 16v 2007 zaletavanje motora

Autor Mika bedex, 26 Travanj 2015, 09:50:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK

evo ovo sam našao na jednom forumu

Otežano paljenje i loš rad motora u leru mogu nastati radi više faktora utjecaja. Naravno da točan odgovor mogu dati tek nakon dijagnostike motora. Navesti ću što sve treba ispitati : mehaničko stanje motora, propuštanje na usinoj grani, filteri, senzor temperature motora, motorić minimuma, ventil z aodušak rezervoara, EGR ventil, lambda sonda, mjerač mase zraka, tlak zraka u usinoj grani, kompresija motora, električna instalacija, ECU centrala. Najprije provjerite mehaničko stanje motora.

Mika bedex

jel ce se taj moj kvar vidjeti na dijagnostici?

AntonioK


Mika bedex

Otici cu do majstora pa da vidimo,bas me to zivcira.

Mika bedex

Na dijagnostici nema nikakvih gresaka.jucer sam stavio nove svjecice ngk ,jos mi ostaje napuniti tank i provjeriti dizne

Niknejm

Ajde bas javi nakon testiranja injektora ..
FirstInAllTrouble

Mike20

Citat: Mika bedex  u 03 Lipanj 2015, 10:21:38
Na dijagnostici nema nikakvih gresaka.jucer sam stavio nove svjecice ngk ,jos mi ostaje napuniti tank i provjeriti dizne

Jeste gledali trimove na dijagnostici, mogu dosta toga reći, ak neidu u krajnje vrijednosti, nebude palio lampicu greške.
Ak niš ne riješiš, i ak nisi bio-odi kod Tidale.

Mika bedex

napunio sam tank i mogu reci da sada bolje pali,ne iz prve,ali iz druge sigurno.kakve mu to veze ima sa kolicinom benzina nije mi jasno.

Kaj tidala ima i dijagnostiku?

Mike20

Da, ima dijagnostiku i za plin i benzin-ono kaj njemu treba za podešavanje, očitanje sonde itd i onu piko dijegnostiku.

Ima očito veze s količinom benzina, nije isto dal je pumpa 1/4 potopljena ili je cijela u benzinu, valjda bolje onda drži tlak ili što već

Mika bedex

evo vec par dana pali iz prve,ima 3/4 goriva i upali normalno,tako da sam vjerojatno rijesio misterij.Ako ce zezati a imati benge onda idemo testirat injektore.hvala svima na savjetima.

Mika bedex

Ocisceni injektori,ociscena i kalibrirana usisna klapna,pumpa kod davanja kontakta ima 3 bara,i sa pol tanka benzina ne pali iz prve,iz 10-te.Kada upali,detonacije u grani.malo ga turiram radi super,ugasim,i dalje upali iz prve,znaci samo prvo paljenje.

Jel ima auto senzor paljenja neki?

tomozuki

Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Mike20

Curi ti plin u usisnu granu, kad auto stoji, skupi se toga i ima prebogati smjesu koju nemire upaliti

franjo-fritz

ÄŒek. Malo sa pola tanka nepali a sa punim???  Paljenje auta je naravno na benzin
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mike20

Citat: franjo-fritz  u 20 Rujan 2015, 00:40:51
ÄŒek. Malo sa pola tanka nepali a sa punim???  Paljenje auta je naravno na benzin

Je, čudno al je tak, i na turbacima nekima je tak. Očito ima veze s pumpom i vjerojatno ugraÄ'enim plinom