zatamnjivanje stakla??

Autor antisa123, 18 Siječanj 2011, 23:43:58

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

antisa123

bio sam probao(uradi sam) zatamljivanje stakla,tj postavljanje folije,ja mislio to lako :P dok nisam krenuo,sve mi oni balončiči ostali,pa kako ih guram van onda se iskrivi cijela folija,poludio sam i bacio foliju.Sad me zanima dali tko iz Rijeke zna stavljati foliju? te dali je voljan pomoči?

antisa123

ja sam probao,ali sam probao sa cijelim bunkerom,i ispalo je kao sa otpada :P haha

zzip

Citat: antisa123  u 18 Siječanj 2011, 23:43:58
Sad me zanima dali tko iz Rijeke zna stavljati foliju?

Auto Å ac, rijeka tel. 633-251/091 6302511

sinclar, Labin,098 1755 752 - Dean

i odmah se dogovori sa tweety da ode sa tobom i sredi popust za članove kluba... :ok:

antisa123

samo ja još nisam član nažalost,samo sam forumaš koji je išo par puta na susrete da upoznam ljude,tako da nema popusta za mene.Bio sam prije u poltuningu oni naplačuju preko 1000 kuna za to... :/ što mi nema smisla

iwex

Imaš i u Žminju jednog dečka koji to radi.

TakoÄ'er jako dobro.

Ako te zanima Å¡aljem broj ...

zzip

Citat: antisa123  u 19 Siječanj 2011, 07:38:06
samo ja još nisam član nažalost,samo sam forumaš

i to onda riješi sa tweety i imaš popuste... brzo ti se vrati uloženo.. :ok:

iwex

Jedno tamljenje stakla i na nuli si, ako ne u plusu :ok:

TikTak

Pozdrav!dali netko zna nekoga u Rijeci osim Å ac auta tko zatamnjuje stakla?

niko33

Eto danas kopam stare teme- jel se ko u Varazdinu naucil postavljat folije na stakla a da ne dere 2k kn samo za zadnja.
Ovi lokalni staklari racunaju tolko da mi se vise isplati otfurat auto u zg,otic u zoo,pojest rucak i jos mi ostane za gablec cijeli tjedan kolka je razlika u cijeni. Na stilu su mi radili Zipp i ekipa ali nest su slabo po forumu...

Mike20

Mislim da ne, ko i neke druge stvari, u ZG je jeftinije i kvalitetnije

bubinho

kog preporucate u zagrebu?

XXX-Man

Zzip-u se javi.

Poslano sa mog Redmi 4 Pro koristeći Tapatalk

http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

Tooutman

Malo da dignem temu iz mrtvih. Zainteresiran sam za stavljanje folije na zadnja stakla radi djeteta. Ne sviÄ'aju mi se oni kerefeki na prozorima za djecu. Pa malo gledao tu u okolici i vidim da neki stavljaju folije skidanjem oplata , stakla i sl.,.. dok drugi ne.

Pretpostavljam da je prva solucija kvalitetnija nek druga. Osobno mene viÅ¡e vuće ovo da se ne skida, pa vidim da ovisno o foliji je tima vijek trajanja 5, 10 godina ovisno o kvaliteti folije (i cijeni). A frend koji je stavio s skidanjem oplata je dobio kao dozivotnu garanciju. Sad je on platio za svoj cca 1200 kn a koliko vidim slična cijena je i s ovima ako se radi o kvalitetnijoj foliji. Ako se tko viÅ¡e kuži u to, neka slobodno napiÅ¡e,te preporuči majstore tu na sjeveru Hrvatske. 

:andeo:
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Prije par mjeseci je frend zatamnjivao stakla tu u Varaždinu na A4 karavan 2008.g. Neka meni nepoznata marka folija, nisu 3M, 10 godina garancije, skidali su stražnja stakla na vratima. Super je ispalo

AntonioK

Ovako sam ja zatamnija ,čini mi se da je 35% 200kn

zadnja bočna stakla ona mala sam sam prilipija foliju Fly-Eye,samoljepljiva je i lako se stavlja