karbonska folija

Autor vdaljev, 14 Studeni 2011, 23:18:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

vdaljev

bok forumaši..di nabavit u nas hrvata karbonsku foliju????
treba mi za auto..na prednjoj haubi sam malo sj. kad sam ju lakiral..na tipo dole kod maske mi se grdo vidi prelaz farbe..pa bi sad po toj širini od pregiba do pregiba pa od početka maske o gore do stakla bi naljepil tu foliju...di se može nabavit i koja je cijena?????
ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

forsage

evo imaš ovdje na forumu pa kontaktiraj i dogovaraj...
http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=24175.0

prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

zzip

ako ti je hauba sj..... svakako će ti se vidjeti ispod folije...

vdaljev

malo je sj..malo al čist malo mi se scjedila farba..i to me bode u oči,makar je gore bezbojni pa skoro i da se nevidi...ali ja znam da je tu...
ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

Josip_hgt

Ako imad na haubu imalo pikca rupica i neravih ploha, sve ce ti se vidjet.. Ako su vece rupice, onda to je najbolje pokitat, posmiriglat, za kraj cijelu haubu presmirglat s vodobrusnim.. Onda ce bit dobro...

vdaljev

ma scjedila se farba,prilikom farbanja ali niÅ¡ta straÅ¡no...malo je zatamljenje na perla plavoj boji...i to oču sakriti..a ponovo mijeÅ¡anje boje i svega Å¡ta mi treba mi doÄ'e 650kn..raÄ'e ču tu stavit foliju i gotovo...sad kad je lak gore skoro pa se i ne vidi..samo kad se baÅ¡ zabulji u haubu onda se vidi...al ovak ne...
ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

Josip_hgt

Stvar je u tome da ti hauba mora bit glatka ko bebina guza.. Nije bitno koje je boje...

vdaljev

ma..gle...hazba i je glatka i sve...nema veze...samo trebam info. di nabavit tu foliju
ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

franjo-fritz

Citat: forsage  u 15 Studeni 2011, 07:18:02
evo imaš ovdje na forumu pa kontaktiraj i dogovaraj...
http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=24175.0


evo tu ti je kolega več dao link pa pogledaj ,zovi dogovori
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

VeX

#9
Preko pp-a molim :ok:
Ja sam tamo kupio 3m-ovu foliju, oni su veleprodaja ali možeš uzet po metru na ime.

vdaljev

ABARTH
JEDNOM FIAT..UVIJEK FIAT

pulezan 1.6 16V

da  se nadovezem na temu samo
znaci ljepio sam karbonsku foliju na haubu i krov, folija je narucena s njuskala nezz koliko je milimetara debela i ne sijecam se cijene.
zaljepljena je prije nekih max godinu dana  ja sam je ljepio i sve je bilo super savrseno ravno zaljepljena bez baloncica i bez ijedne mane, a nedavno je iz cista mira se pocela smezurati i pucati i to uzasno izgleda...
ako neko ima iskustva molim vas pomagajte ili ako neko zna nekog ko se bavi time dali bi on mozda mogao to nekako spasiti npr da je topi industrijskim fenom ili nesto slicno

crev1986

 Sumljam da ces to uspjet fijesit jef ljepilokoje folija ima vjefovatno je izgubilo svoju funkciju

Mike20

Da, te šrot jeftine folije se smežuraju. Trebao si uzeti baš 3M foliju, ona je bolja

pulezan 1.6 16V

bojo sam se takvog odgovora 
pardon zaboravio sam napisat o kojoj vrsti folije je rijec nije 3M nego 3D