karbonska folija

Autor vdaljev, 14 Studeni 2011, 23:18:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Ja imam bolji Å¡rot 4D ;D
3m je marka, 3D i 4D kao neke uber oznake no name folija

bubinho

Da ne otvaram novu temu. Ima tko za preporucit povoljnu, kvalitetniju foliju, mislio stavit prednju masku i spojlercic na gepeku u sjajnu crnu?  :funnyshit:

AntonioK



Mike20

Ja ću imati  :art2:

Nisam znao da to prodaju na ebayu

bubinho

za to treba napraviti odreÄ'enu pripremu na podlozi?

Je moguć povratak na staro stanje, pretpostavljam ne  :zbunj:

Mike20

Vjerojatno je. Al svugdje piÅ¡e da foliju treba poÅ¡pricati s aktivatorom, al njega ne dobivaÅ¡, bar ne po opisu, i ne piÅ¡e Å¡to je to, dal' je to nekakav nitro razrjeÄ'ivač, IPA ili neÅ¡to skroz drugo.

g3ar

Ako sam dobro skuzio gledajuci na yt. U posudi treba biti mlaka voda. Zatim tu foliju postaviÅ¡ na povrÅ¡inu vode i po foliji naÅ¡pricaÅ¡ aktivator. Odmah nakon toga uranjaÅ¡ u to objekt koji želiÅ¡ hydrodipat. TakoÄ'er, pretpostavljam da bi bilo pametno kupiti dosta viÅ¡e te folije jer mi se nekako čini da ni nakon par puta nećeÅ¡ uspjeti da izgleda tip top (sad dali uspjeh ovisi o foliji ili aktivatoru to ne znam) ostanu mjehurići ili se na nekim dijelovima "ne zalijepi" dobro.
<3JTD

AntonioK

Nije problem nabaviti foliju i završni lak,ali je problem di kupiti aktivator?

Tom

Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

g3ar

<3JTD

niko33

Citat: Mike20  u 29 Kolovoz 2019, 08:54:18
Vjerojatno je. Al svugdje piÅ¡e da foliju treba poÅ¡pricati s aktivatorom, al njega ne dobivaÅ¡, bar ne po opisu, i ne piÅ¡e Å¡to je to, dal' je to nekakav nitro razrjeÄ'ivač, IPA ili neÅ¡to skroz drugo.
To bi mogli u subotu razradit,ja imam dostup svačemu. Imam i volju i dijelova za porijesavat. Vidjel sam primjere koji nestvarno dobro izgledaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

punto1976

podloga se šprica tak da nema povratak na staro. i tko zna kak se ta folija skida ak ju krivo zaljepišili se nešto dogodi, mislim da se ne može skinut jer je pošpricana aktivatorom.
Bolje je onda zaljepit gotovu foliju kakvu već ima Bravo.

Mike20

Original folija na Bravu na središnjoj konzoli je jako debela i gumirana, takve nema za kupiti

niko33

Citat: Mike20  u 30 Kolovoz 2019, 19:13:58
Original folija na Bravu na središnjoj konzoli je jako debela i gumirana, takve nema za kupiti
To sam imal u golfu četvorci,auto je poslije tri godine izgledal ko da ima pedeset kad bi se gledala ta mjesta s tim slojem. Najjači mi je bil okvir od radia u meganu dvojci- kapljica mirisa iz one bočice mi kapela i tri cm2 se napuhala.I normalno uradi sam po onome kaj najdes na netu - mjesec dana bojanja,čišćenja,folija,opet bojanja i na kraju otpad uzel drugi dio a ovaj sam doslovce spalil uz ritualni ples sreće kaj sam rijesil problem.
Ovaj način “foliranja” me fasciniral kad sam ga prvi put videl na yubitubiju i bilo bi super da skontamo kak. Mislim da svi imamo nekaj kaj bi potopili i isfolirali - ja bi one drvene lajsne isti tren - makar su sad u crnoj foliji ali tu vidim da je mali milijun dezena.


Sent from my iPhone using Tapatalk