osvježivanje plastike na originalnom crnom braniku silikonom

Autor bodycount2, 14 Svibanj 2012, 15:43:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

FileFixer

Getro, 17kn, najobičniji transparent silikon na bazi acetata.

Sent from my SGS2 chainsaw

                          E=mC^2 +/-3dB

hisd

Znaci obicni bezbojni silikon,kako se razmazuje tj.cime si ga mazao?

FileFixer

Tako je... najobičniji prozirni silikon. Maže se običnom krpom, spužvom... bilo ćim sličnim.

Sent from my SGS2 chainsaw

                          E=mC^2 +/-3dB

bodycount2

20kn, a ako ga dobro pazis, imas ga za xy mazanja :)

a mozes si i zabrtvit sta treba u kupaoni, wc-u i kuhinji :)

takoÄ'er ako ti remen cvili, malo na prste, pa vrlo blago po remenu, iako je silikonski sprej bolji

hisd

Poslusao sam vas i ja pa premazao sve plastike koje su vec u dosta losem stanju bile sto se boje tice.Zadovoljan sam i svaka cast za ovu ideju.Evo par slicica nisu nekog kvaliteta ali posluzice.









pudic


edwin

Eto, probao i ja. Mogu reći da je ideja fenomenalna!

XXX-Man

ja isto premazao prije par dana...vidjet ćemo kako drži nakon ove kiše :)
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

FileFixer

Ako meni drži nakon dva pranja, sunca do bola i današnje kiše već dva puna mjeseca, vjeruj mi da će i tebi. :ok:

                          E=mC^2 +/-3dB

abarth22

znači bolje je od silikon spreja? ja sam do sad skuter Å¡pricao sa silkon sprejem nakon pranja, ali je kratkog vijeka, recimo nekih tjedan dva, jednostavno  od sunca osuÅ¡i.... bas cu i ja probat pa javim dojmove, svaka cast onome ko se sjetio  :ok:

FileFixer

Kod prvog pranja sam bio malo skeptičan i zanimalo me da li će se taj silikon maknuti sa plastike... i ništa. :)
Onda nisam prao auto mjesec i pol dana i odlučio sam ga oprati na automatskoj praonici. Prvo aktivna pjena kao da je snijeg pao i dobrom starom spužvom još tu aktivnu pjenu sam razmazao, a zatim mini wash i još je uvijek crne boje. :)
Mislio sam da će barem sunce učiniti svoje jer mi je tako izgledalo, onako prljavo i prašnjavo, ali ništa.
Crno je kao kad sam namazao taj silikon. :)

                          E=mC^2 +/-3dB

zculig8

Odlična ideja. Imam ga doma, pa idem kod susjeda namazati plastike na puntu mk1.  :)
Kad bi ĹÄ,,etanje bilo zdravo, poĹÄ,,tar nebi nikad umro

ivarosan

evo ekipa znam da tema nije dirana dugo ali baÅ¡ sam neki dan gledao i odlučio se napraviti pa eto joÅ¡ slika... nasluÅ¡ao sam se prijedloga (od vazelina do spreja za obnovu plastika za cca 50kn i sl.) i sa ovim su rezultati super... danas ga joÅ¡ ispoliram fino, osvježim malo oznake i onda čekam prvu kiÅ¡u  :D











FileFixer


                          E=mC^2 +/-3dB

Johnny

Ja sam svoje silikon sprejem iz lidla za 10 kn nasprical i super je ispalo :)
Straight lines are for fast cars, but curves are for fast drivers...

Moja zvijer http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=24948.0